Укр Рос Eng
вул. Кирила і Мефодія 3, Львів, Львівська область, 79005
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
Подарунок, який достойно оцінить кожен

Ви зможете розчулити своїх батьків маму, тата, хресних та підкреслити свою турботу про них. Такому подарунку неймовірно зрадіє ваша кохана чи коханий, адже ним ви зможете виразити свою безкінечну любов та теплоту свого серця.

Працюючи уже не один рік у сфері масажу, маючи за спиною великий досвід, ми знаємо, що такі подарунки назавжди залишаються у пам’яті та серцях на довгі роки. Адже здоров’я, позитивні емоції, піклування - це найкращий подарунок!

«Подарунок +» від 300 грн - послугу можна замовити як доповнення до подарункового сертифікату (на вибір:квіти, цукерки, фрукти ,шампанське)

Тибетський масаж

В наш час дуже важливо не забувати розслаблятися і відпочивати. Як тіло, так і мозок потребують перезавантаження і релаксації. Про це добре знали творці Тибетського масажу Ку-Ньє, які розробили цілу систему розслаблення та оновлення організму. Масаж Ку-Ньє містить елементи йоги, медитації та релакс масажу і є комплексним для всього організму. Цей унікальний масаж ви можете відчути на собі завдяки майстрам Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, які пропонують випробувати древню і корисну методику Тибету у Львові.

470 грн
Класичний масаж спини

Класичний масаж спини є базовим для багатьох інших видів масажу і основою масажної майстерності. Його дуже часто обирають для того, щоб відпочити, розслабитися і позбутися втоми. Поряд з цим, він володіє сильним оздоровчим ефектом, і має неймовірний вплив на тіло людини. Завдяки різним прийомам цей масаж легко пристосувати до індивідуальних потреб клієнта. Майстри Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк зможуть провести ідеальний класичний масаж спини, враховуючи стан вашого здоров’я, вік та побажання – щоб він був якомога ефективнішим саме для вас.

390 грн
Китайський баночний масаж Ці Сью Тон

Баночний (вакуумний) масаж є загальновизнаним засобом боротьби з різними захворюваннями. Ще здавна помітили його позитивний вплив на імунітет, тому дуже часто призначали для покращення його роботи. Цей масаж виконується в Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк за допомогою спеціальних банок, які у визначеному порядку розташовуються на тілі. Ця процедура є абсолютно безболісною, але дуже ефективною для багатьох систем організму. Баночний масаж – один з найкращих способів оздоровлення організму шляхом без використання медикаментів чи інших засобів, адже по суті він дозволяє запустити організм на повну і зробити його міцнішим, витривалішим та здоровішим.

530 грн
Доставка сертифікату

Доставка сертифікату відбудеться у зручний для вас спосіб

Отримати у нас у студії
Доставка кур'єром
Доставка Новою Поштою
Замовлення сертифікату

Замовити сертифікат ви можете за телефонами

Запис онлайн