Укр Рос Eng
вул. Кирила і Мефодія 3, Львів, Львівська область, 79005
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
Подарунок, який достойно оцінить кожен

Ви зможете розчулити своїх батьків маму, тата, хресних та підкреслити свою турботу про них. Такому подарунку неймовірно зрадіє ваша кохана чи коханий, адже ним ви зможете виразити свою безкінечну любов та теплоту свого серця.

Працюючи уже не один рік у сфері масажу, маючи за спиною великий досвід, ми знаємо, що такі подарунки назавжди залишаються у пам’яті та серцях на довгі роки. Адже здоров’я, позитивні емоції, піклування - це найкращий подарунок!

«Подарунок +» від 300 грн - послугу можна замовити як доповнення до подарункового сертифікату (на вибір:квіти, цукерки, фрукти ,шампанське)

Тибетський масаж

В наш час дуже важливо не забувати розслаблятися і відпочивати. Як тіло, так і мозок потребують перезавантаження і релаксації. Про це добре знали творці Тибетського масажу Ку-Ньє, які розробили цілу систему розслаблення та оновлення організму. Масаж Ку-Ньє містить елементи йоги, медитації та релакс масажу і є комплексним для всього організму. Цей унікальний масаж ви можете відчути на собі завдяки майстрам Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк, які пропонують випробувати древню і корисну методику Тибету у Львові.

470 грн
Класичний масаж спини

Класичний масаж спини є базовим для багатьох інших видів масажу і основою масажної майстерності. Його дуже часто обирають для того, щоб відпочити, розслабитися і позбутися втоми. Поряд з цим, він володіє сильним оздоровчим ефектом, і має неймовірний вплив на тіло людини. Завдяки різним прийомам цей масаж легко пристосувати до індивідуальних потреб клієнта. Майстри Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк зможуть провести ідеальний класичний масаж спини, враховуючи стан вашого здоров’я, вік та побажання – щоб він був якомога ефективнішим саме для вас.

390 грн
Китайський баночний масаж Ці Сью Тон

Баночний (вакуумний) масаж є загальновизнаним засобом боротьби з різними захворюваннями. Ще здавна помітили його позитивний вплив на імунітет, тому дуже часто призначали для покращення його роботи. Цей масаж виконується в Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк за допомогою спеціальних банок, які у визначеному порядку розташовуються на тілі. Ця процедура є абсолютно безболісною, але дуже ефективною для багатьох систем організму. Баночний масаж – один з найкращих способів оздоровлення організму шляхом без використання медикаментів чи інших засобів, адже по суті він дозволяє запустити організм на повну і зробити його міцнішим, витривалішим та здоровішим.

530 грн
Доставка сертифікату

Доставка сертифікату відбудеться у зручний для вас спосіб

Отримати у нас у студії
Доставка кур'єром
Доставка Новою Поштою
Замовлення сертифікату

Замовити сертифікат ви можете за телефонами

Шукаєте чим здивувати рідних, близьких та друзів? Вибираючи подарунковий сертифікат на масаж у Львові, Ви попадете в ціль, адже всім обов’язково сподобається така процедура.

Чому сертифікат на масаж у Львові – це завжди актуальний подарунок?

Люди завжди використовували масаж у терапевтичних цілях. Він виник ще у первісному суспільстві, та паралельно розвивався з різними галузями медицини. Головні докази того, що вплив масажу на організм є виключно позитивним:

  • Допомагає зняти судоми.
  • Посилює кровообіг крові в  організмі.
  • Знижує накопичення в м’язах молочної кислоти, сечовини, вуглекислого газу та креатиніну.

Масаж поліпшує роботу імунного захисту організму. Адже ця процедура розширює капіляри та покращує процес відтіку лімфи з масажованої ділянки тіла.

Такі процедури допомагають швидше відновитися після травм м’яких тканин, за рахунок покращеного кровоносного постачання. Запобігає розвитку атрофії м’язів.

Наші спеціалісти не один рік працюють у сфері масажу. Вони знають як порадувати Вас якісним масажем. У нашій студії масажу у Львові Ви зможете замовити такі послуги:

  • Китайський баночний масаж Ці Сью Тон.
  • Класичний масаж спини.
  • Тибетський масаж.

Працюючи не один рік у сфері масажу, ми даємо гарантію, що такий подарунок залишиться у пам’яті Ваших близьких. Адже подарунковий сертифікат на масаж у Львові це не тільки увага, а ще й турбота про здоров’я Ваших рідних людей.

Для того, щоб збільшити позитивні емоції від процедури, ми пропонуємо Вам до подарункового сертифікату на масаж у Львові замовити доповнення. Серед них найбільш популярні наступні:

  • Квіти.
  • Цукерки.
  • Фрукти.
  • Шампанське.

Якщо хочете привітати близьких людей зі святом та покращити їх здоров’я, подарунковий сертифікат на масаж у Львові це ідеальне рішення. Ми зробимо все для того, щоб залишити в Вашій пам’яті та Ваших рідних найкращі спогади.

https://aloha-spa.com.ua/
Запис онлайн