Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а

Курси масажу Львів

Курси масажу у Львові

Школа масажного мистецтва Наталії Безвуляк навчить вас особливим технікам масажу. Насправді, це зробити дуже не складно, потрібно лиш звернутись до досвідченого майстра, який вміє ділитись своїми знаннями та знає, як зробити навчання ефективним. Самостійно оволодіти такою професією доволі складно, оскільки є значний ризик завдати шкоди людині замість користі. Курси масажу в Львові в студії Наталії Безвуляк – це краща можливість для того, щоб отримати чудові знання.

Для чого Вам потрібно піти на курси масажу в Львові?

Важливі знання, які можна отримати під час навчання на курсах, Ви можете використати для допомоги собі та близьким людям. Тобто зможете покращити здоров’я собі, своїй сім’ї та друзям, використовуючи оздоровляючі техніки масажу.

А сама головна перевага від уміння робити масаж це можливість заробітку. Наразі це дуже популярна послуга і якісні спеціалісти постійно в дефіциті. Ви можете стати професіоналом з великою клієнтською базою, роблячи життя людей кращим. Невже це не привабливо?

На курсах по масажу в Львові Ви дізнаєтесь не тільки про те, як виконувати різні техніки. Вам детально будуть розказувати і показувати на прикладах, як вести бізнес масажисту і що треба обов’язково про це знати, щоб бути успішним.

Ці знання потрібні впершу чергу тим, хто бажає себе реалізувати в цьому бізнесі. Якщо у Вас буде бажання стати успішним масажистом, то у Вас точно все вийде.

Яким видам масажу можна навчитись на курсах у Львові?

Пропонуємо на вибір декілька курсів, серед яких точно знайдете для себе найбільш підходящий. В першу чергу це експрес курс, який підходить для новачків, що тільки починають цей тернистий шлях. Це дозволить Вам дізнатись багато про цю професію, засвоїти базисні знання з анатомії та отримати незабутній досвід. Після проходження, Ви вже можете допомогти своїм близьким покращити якість їх життя завдяки цілющому масажу.

Пропонуємо також базовий курс, який підходить практикуючим майстрам. Головна перевага це можливість обміну досвіду з іншими успішними масажистами. Таким чином курси масажу в Львові також стають місцем для корисного нетворкінгу.

Дуже корисно проходити спеціальні курси для підвищення кваліфікації. Під час яких зможете суттєво покращити свої знання та вивчити нові класні типи масажів.

Які масажі будете успішно виконувати після проходження курсів?

 • Дитячий масаж;
 • Стоун терапія;
 • Спа пілінг/шоколадне обгортання;
 • Масаж аромасвічками;
 • Шіатсу;
 • Тайський на татамі;
 • Класичний Фут масаж;
 • Антицелюлітний;
 • Баночний;
 • Медовий;
 • Спортивний;
 • Класичний масаж обличчя.

Знаючи хоча б декілька популярних типів масажу, у Вас з’являється можливість ефективно реалізувати свій потенціал масажиста. Пам’ятайте, що це добре оплачувана професія, яка потрібна завжди і всюди.

А пройти якісні сучасні курси масажу в Львові Ви можете у студії Наталії Безвуляк. Не пропустіть свій шанс отримати чудову професію, яка Вам буде приносити задоволення.

Наші викладачі

Наталія Безвуляк

Популярні запитання

Надається офіційний сертифікат за світовими стандартами. Такий документ радо приймається роботодавцями. А також сертифікат стане чудовою прикрасою у вашому масажному кабінеті.

Так, звісно, ми видаємо дипломи міжнародного зразка. Це означає, що Ви матимете можливість працевлаштування або створення власного бізнесу в будь-якій країні.
А знання, що надаються Вам під час навчання, є передовими у світі, тому будуть актуальні будь-де. Це стане для Вас успішним стартом кар’єри.

Кращим учням під час навчання з задоволенням пропонуємо працю в нашій студії. Тут вже зібрані кращі масажисти Львова, які перед цим успішно пройшли навчання.
І ми будемо раді запропонувати Вам місце серед цієї команди. Вас чекає успішна кар’єра після якісного проходження курсів.

Ніколи не пізно опановувати нову професію. Головне, щоб у Вас було достатньо бажання для цього. Деякі люди успішно проходять навчання і в 60 років, отримуючи від цього максимум задоволення.
Важливо прагнути саморозвитку у будь-якому віці і насолоджуватись процесом того, чим ви займаєтесь. І тоді у Вас обов’язково все вийде.

Вартість курсів, залежить від вашого вибору. Ціна курси масажу (Львів) доступна для кожного, хто захоче спробувати це мистецтво. Варто лише залишити заявку на сайті, або зателефонувати нам – +38 097 333 14 89

На базовий курс можуть приєднуватись як початківці, так і практикуючі масажисти, адже кожна Школа та Викладач мають свої особливості та секрети в роботі.

Обираючи один із наших базових курсів ми даємо можливість нашим студентам розбити оплату на частини, якщо вони цього потребують. Телефонуйте нам для додаткової інформації.

Контакти Школи

Львів, Львівська область,
вул. Брюлова 8
Працюємо: пн.-нд.: 09:00-21:00
Слідкуйте за нами:
4.9 /5.0
(138 відгуків)
google reviews