Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Access Bars Трансформація

Access Bars Трансформація

Час сеансу:
09:00 - 21:00
Тривалість:
120 хв
Вартість:
2500

Масаж «Access Bars Трансформація»  – це унікальне поєднання масажу «Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк» із особливою технікою роботи з головою по 32х точках, що називається Access Bars.

Під час масажу  «Access Bars Трансформація»  буде здійснена робота на фізичному, емоційному та психологічному рівні з Вашим організмом, а також зняті блоки та обмеження, які не дають рухатись вперед, або не дають вийти на інший життєвий рівень.

На масажі «Access Bars Трансформація»  відкриється нова реальність, у яку Ви ввійдете з оновленим, зарядженим потужною енергетикою Катерини Безвуляк тілом, зрозумівши про себе багато цікавого і раніше неусвідомленого.

Давайте познайомимо Вас з цими двома техніками ближче, та допоможемо зрозуміти, що ж таке масаж «Access Bars Трансформація»?

«Access Bars Трансформація» – це цілий комплекс роботи, в якому відбувається поєднання двох етапів в одному масажі.

Спочатку буде проведено роботу з Вашим тілом: шия, плечі, глибока робота з животом та внутрішніми органами, ніжки, спина. Особлива техніка «ладання», якою володіє у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak лише Катерина Безвуляк, дозволяє Вам ніби самому відновити себе зсередини. А завдання Катерини Безвуляк допомогти і вести цей унікальний процес зцілення.

Методика заснована на принципах остеопатії, м’яких мануальних техніках та слов’янських техніках масажу. Масаж виконується без масажної олійки.

 1. Спочатку Катерина Безвуляк знаходить і показує Вам напружені ділянки тіла, які саме викликають втому чи біль, і турбують Вас. 
 2. Ви зі своєї сторони після цього свідомо розслабляєтесь, дозволяєте майстру проникнути глибше і усунути неприємні моменти у Вашому тілі.
 3. Від Катерини Ви отримуєте можливі причини психосоматичного чи фізичного характеру, які впливали на Ваш організм.
 4. Коли робота на фізичному рівні буде повністю завершена, настає наступний етап роботи – створення нової реальності у Вашій свідомості за допомогою Access Bars

Унікальні техніки роботи з енергіями по системі Access Bars дають можливість створити світ, в якому величезна кількість виборів і можливостей, аби Ви змогли процвітати і жити на повну. 

Мантра техніки Access Bars – все життя приходить до мене в легкості, радості і красі.

Access Bars також називають технікою 32 точок на голові.

При правильній роботі з цими точками запускається процес пізнання і прийняття себе в якості створіння без обмежень і кордонів. Створіння із необмеженими можливостями. Запускається можливість почати творити своє життя по за тим «Я», яким Ви на даний момент себе бачите. 

Після проходження техніки Access Bars запускається процес розуміння, що для людини з необмеженими можливостями все реально в будь-який час і завжди є повний вибір.

Залежно від стану цих 32 точок – розслаблення, зняття блоків, змінюється Ваше життя , покращується здоров’я, фінансовий стан, замість печалі приходить радість.  

Таким чином на масажі «Access Bars Трансформація» Катерина Безвуляк спочатку попрацює з Вами на фізичному рівні за допомогою «Відновлювальної терапії від Катерини Безвуляк», очистить Ваше тіло, допоможе усвідомити причини болі та енергетично Вас зарядить, а потім запустить процес позитивних змін у Вашому житті завдяки унікальній техніці 32х точок Access Bars. 

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІДВІДАВШИ МАСАЖ «Access Bars Трансформація»   ?:

 • Зняття внутрішніх блоків,
 • Вияснення причини певних захворювань організму: виявлення родових причин захворюваності та причинно-наслідкових зв’язків,
 • Робота із психосоматичними запитами, 
 • Відновлення тонусу м’язево-з’єднувальних тканин,
 • Відновлення мобільності всіх суглобів,
 • Відновлення живлення всіх органів організму, завдяки глибокій роботі з животом та внутрішніми органами,
 • Відновлення після травм,
 • Покращення кровообігу, виведення зайвої рідини, 
 • Зняття втомленості та напруги, тривожності,
 • Рекомендовано для людей з порушенням сну,
 • Відновлення порушеної внутрішньої гармонії.
 • Позбавлення від негативних установок, блоків, депресії.
 • Завдяки роботі із 32ма точками на голові запускається процес позитивних змін власного життя на краще.

 

Унікальні техніки, якими володіє Катерина Безвуляк – це розумні техніки. Масаж «Access Bars Трансформація» рекомендовано вагітним жінкам. 

Катерина Безвуляк проходила додаткове навчання по спеціальним технікам роботи із вагітними. Тому сміло телефонуйте і записуйтесь.

 

Тривалість масажу «Access Bars Трансформація»  120 хвилин. Вартість масажу у денний та вечірній час є однакова і приємно Вас здивує.

У Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak є масажі на будь-який смак та побажання. 

До прикладу, є можливість спробувати дві техніки, якими володіє Катерина Безвуляк роздільно – можемо запропонувати Вам окремо відвідати масаж «Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк» тривалістю 90 хв чи 120 хв, та окремо відвідати масаж Access Bars, тривалість 60 хв.

 

Катерина Безвуляк веде прийоми у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak не щодня. Записуйтесь он лайн або щоб дізнатись детальну інформацію щодо масажу «Access Bars Трансформація»  – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Є певні групи людей, для котрих масаж будь-якої ділянки тіла буде протипоказаний. Аби не нашкодити собі, радимо Вам детальніше ознайомитись з протипоказами:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Хвороби крові.
 • Алергічні та шкірні захворювання.
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 • Захворювання лімфатичної системи.

З нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak – це місце відпочинку та відновлення. Вам достатньо просто зателефонувати нам і записатись на візит. Тут Вас зустріне привітний персонал. Вам нічого не потрібно з собою брати, у нас є все необхідне, щоб Ви почували себе комфортно.

Звичайно варто прийти завчасно. Ви матимете час перезутись, відвідати вбиральню і в нашій привітній атмосфері Deluxe by Bezvuliak налаштуватись на отримання незабутнього задоволення та приємних вражень.

Так, цей масаж рекомендовано також і вагітним жінкам. Записуватись можна з другого триместру вагітності та з дозволу лікуючого лікаря.

Бажаєте записатись на масаж
Access Bars Трансформація?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше