Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Access Bars

Access Bars

Час сеансу:
09:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
1400

Access Bars – це набір інструментів і технік, які розроблені для того, щоб сприяти більшій усвідомленості власного життя для кожного клієнта Масажного Центру  Deluxe by Bezvuliak.

 Це готовність і відкриття можливостей бути повністю присутнім  і свідомим у всіх областях Вашого життя.

Усвідомленість означає здібність постійно відкриватись більшим можливостям, більшому вибору і отримувати більше від життя. 

Завдання Катерини Безвуляк, як єдиного майстра який володіє технікою Access Bars у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak – розкрити ці можливості у Вашій свідомості, забрати блоки, допомогти побачити безліч нових шляхів жити краще і якісніше, без обмежень та перешкод, які ми самі часто собі створюємо.

Ціль техніки Access Bars у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak полягає в тому, щоб створити нову реальність у Вашій свідомості. Унікальні техніки роботи з енергіями по системі Access Bars дають можливість створити світ, в якому величезна кількість виборів і можливостей, аби наші клієнти змогли процвітати і жити на повну. 

Мантра техніки Access Bars – все життя приходить до мене в легкості, радості і красі.

По іншому техніку Access Bars також називають технікою 32 точок на голові.

При правильній роботі з цими точками запускається процес пізнання і прийняття себе в якості створіння без обмежень і кордонів. Створіння із необмеженими можливостями. Запускається можливість почати творити своє життя по за тим «Я», яким Ви на даний момент себе бачите. 

Після проходження техніки Access Bars запускається процес розуміння, що для людини з необмеженими можливостями все реально в будь-який час і завжди є повний вибір.

Залежно від стану цих 32х точок – розслаблення, зняття блоків, змінюється Ваше життя , покращується здоров’я, фінансовий стан, замість печалі приходить радість.

У Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak Катерина Безвуляк доможе розкрити ці необмежені можливості Вашої свідомомсті.

ВАМ ПОТРІБНА ТЕХНІКА ACCESS BARS  ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ:

– Позбавитись від депресії, тривожних станів, мігрені,

– Покращити роботу мозку,

– Позбавитись від негативних установок та блоків,

– Змінити своє життя на краще в будь якій сфері,

– Покращити якість сну, відновити внутрішню гармонію.

Техніку Access Bars можна спробувати  у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak у двох варіантах:

Тривалістю 60 хвилин – лише робота із 32ма точками голови.

Тривалістю 120 хвилин – «Access Bars Трансформація» – це поєднання техніки Access Bars із унікальною технікою роботи з усім тілом «Віднолювальною терапією від Катерини Безвуляк»

Таким чином Ви зможете попрацювати не лише з власною свідомістю та певними обмеженнями, але й пропрацювати все тіло і відновити власні сили, наповнитись енергією зцілення.

Вартість техніки Access Bars у денний та вечірній час є однакова і приємно Вас здивує.

Ми з нетерпінням чекаємо на Вас у самому центрі міста.

Катерина Безвуляк веде прийоми у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak не щодня. Записуйтесь он лайн або щоб дізнатись детальну інформацію щодо техніки Access Bars – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Протипоказом до техніки Access Bars є лише психічні хвороби з надмірним збудженням.

Тому приходьте у Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak  і змінюйте власне життя на краще!

Популярні запитання

Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak – це місце відпочинку та відновлення. Вам достатньо просто зателефонувати нам і записатись на візит. Тут Вас зустріне привітний персонал. Вам нічого не потрібно з собою брати, у нас є все необхідне, щоб Ви почували себе комфортно.

Так, цей масаж рекомендовано також і вагітним жінкам без обмежень по терміну вагітності.

Звичайно варто прийти завчасно. Ви матимете час перезутись, відвідати вбиральню і в нашій привітній атмосфері Deluxe by Bezvuliak налаштуватись на отримання незабутнього задоволення та приємних вражень.

Бажаєте записатись на масаж
Access Bars?

    Подарункові сертифікати

    Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
    Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
    Дізнатись більше