Антицелюлітний масаж з обгортанням

Антицелюлітний масаж з обгортанням у Львові
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
90хв
1300грн.
90хв
1550грн.

Ви помітили, що з’явились проблемні зони, а похід до спортзалу не входить до списку Ваших бажань?

Як тоді поєднувати приємне з корисним та необхідним? У Deluxe by Bezvuliak знають дуже простий, але дієвий спосіб – антицелюлітний масаж з обгортанням у Львові.

Така процедура вимагає індивідуального підходу до кожного з клієнтів, адже кожен переслідує різні цілі. Антицелюлітний масаж з обгортанням у Львові має широкий спектр дії, від зняття перших проявів целюліту (апельсинової кірки) до стимуляції організму до схуднення та очищення (виводу токсинів).

Потрібно пам’ятати, для того, щоб закріпити результат у боротьбі з целюлітом на довгий термін, одного прийому буде недостатньо. Саме тому у студії Deluxe by Bezvuliak Вам побудують індивідуальний курс масажів. Після проходження даної процедури Ви будете краще виглядати зовні та почуватись зсередини.

Антицелюлітний масаж у Львові

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від  Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Антицелюлітний масаж у Львові – процедура, що проводиться не перше тисячоліття. По одній із теорій, ще в Древній Греції лікарі проводили цей масаж. По іншій – він зародився в ХІХ ст, а вже на початку ХХ став косметологічною процедурою.

Які особливості антицелюлітного масажу у Львові?

Антицелюлітний масаж, відгуки про який знайдете на нашому сайті, це один з найважчих видів масажу, адже потребує індивідуального підходу для кожного клієнта. Такий масаж дуже допомагає при комплексному лікуванні.

Звісно, якщо основною Вашою метою є схуднення, то необхідно переглянути свій раціон та додати до обов’язкових справ заняття спортом. Потрібно пам’ятати, що зайва вага легко не зникає, але з курсом масажу цей процес пройде максимально приємно.

Антицелюлітний, це один із масажів, що допомагає очиститись не тільки зовні, але і зсередини, вивести з організму солі та токсини. Також після сеансів масажу тіло наповнюється мінералами. Всі масла та креми, що використовуються майстром під час масажу є гіпоалергенні, тому не завдадуть шкоди Вашому здоров’ю.

Кому показаний антицелюлітний масаж у Львові?

Як і будь-яка процедура антицелюлітний масаж має показання та протипоказання. До показань проходження курсу масажів, можна віднести такі фактори як:

 • Зайва вага.
 • Повільний метаболізм.
 • Перші прояви целюліту.

До протипоказань антицелюлітного масажу відносять:

 • Наявність доброякісних або злоякісних пухлин.
 • Захворювання шкіри.
 • Наявність запального процесу.
 • Хвороби крові (гемофілія)
 • Гнійні процеси в організмі.
 • Кровотечі.
 • Алергічні захворювання.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 • Вагітність.
 • Менструації.
 • Варикозне розширення вен або тромбоз.

Корисні поради щодо першого відвідування Deluxe by Bezvuliak

Перед тим як замовити сеанс чудодійного масажу, Ви могли б проконсультуватись з лікарем. Якщо Ви маєте бажання та не маєте протипоказань, ласкаво просимо Вас до Deluxe by Bezvuliak у Львові.

Якщо Вас цікавлять певні моменти, Ви в будь-який час можете з нами зв’язатись для комплексної консультації. Також Ви можете завітати в гості особисто, студія знаходиться в самому центрі історичного міста Львів. Ви готові отримати молоду шкіру?

Запис онлайн