Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж ніг

Масаж ніг

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
1000 1200

Деталі масажу:

А Вам добре знайоме відчуття «гудіння ніг», коли після важкої доби вже не відчуваєш ніг? Але мало хто знає, що від здоров’я ступні залежить самопочуття усього організму. Саме тому необхідно правильно та своєчасно відновлювати сили Ваших ніг. Масаж ніг у Львові допоможе Вам вирішити цю проблему.

Ступні людини є однією з найбільш чутливих ділянок в організмі. Саме стопи можуть корегувати роботу внутрішніх систем та впливати на загальний стан всього організму, тому необхідно правильно за ними доглядати. А вони, в свою чергу, віддячать Вам стабільною та зладженою роботою надалі.

Масаж стопи може проводитись палицями або руками, залежно від цілей які Ви переслідуєте. У студії Deluxe by Bezvuliak окремий підхід для кожного клієнта, тому й результат гарантований. Ми допоможемо Вам визначитися з цілями масажу та складемо індивідуальний курс.

Чим може здивувати масаж стоп у Львові?

Масаж стопи у Львові це унікальний сеанс задоволення, який може проводитись як паличками так і руками. Якщо необхідно краще промасажувати окремі ділянки тіла, тоді масаж краще проводити паличками, а якщо просто для зняття втоми та стресу то руками складається кращий релаксуючий ефект.

Завжди потрібно пам’ятати, що це індивідуальний масаж, тому ми складемо для Вас окремий курс. Саме тоді масаж стопи у Львові принесе Вам задоволення та оздоровчий ефект.

Масаж ніг, ціни на який Вас приємно здивують, має показання та протипоказання для проведення. Тому перед тим як записатись на курс масажу необхідно проконсультуватись з лікарем. До показань проведення масажу можна віднести:

Кому потрібен такий масаж?

 • Швидку втомлюваність.
 • Стресову роботу.
 • Тяжку фізичну працю.
 • Захворювання опорно-рухової системи.
 • Наявність набряків на нижніх кінцівках.
 • Проблеми зі сном.

Ми турбуємось про Ваше здоров’я, тому щоб не погіршити його стан радимо Вам ознайомитись зі списком протипоказань до масажу ніг у Львові. Адже за здоров’ям потрібно слідкувати завжди, а не тільки при погіршенні. До списку протипоказань можна віднести:

 • Наявності пухлини (доброякісної або злоякісної).
 • Наявність запального процесу в організмі (будь-якої локалізації).
 • Хвороби крові.
 • Гнійні процеси (будь-якої локалізації).
 • Психосоматичні хвороби з надмірним збудженням.

Корисні поради майбутнім клієнтам Deluxe by Bezvuliak

Перед відвідування будь-якої процедури радимо Вам проконсультуватись з лікарем. Якщо у Вас є питання щодо масажу ніг у Львові, телефонуйте, та наші консультанти дадуть детальні відповіді на них.

Масаж ніг є релаксуючою процедурою, тому Ви самі вирішуєте о котрій годині її проводити. У студії Deluxe by Bezvuliak Ви зможете вибрати зручний для Вас час, щоб отримати задоволення та ми з радістю Вас запишемо й будемо з нетерпінням чекати саме на Вас.

Ми завжди чекаємо на Вас, готові допомогти та покращити Ваше здоров’я. То чому б Вам не записатись, щоб отримати бажаний відпочинок?

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний“ допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте масаж ніг. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Масаж ніг це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж ніг?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше