Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж для вагітних “Красива Мама”

Масаж для вагітних “Красива Мама”

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
1100 1300

У нашому Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak є масаж для вагітних “Красива мама”, який допоможе Вам не лише виносити малюка, але й позбавитись дискомфорту у м’язах від перенапруження. Жінкам у положенні потрібен особливий догляд, адже в цей час вони переносять занадто велику нагрузку на тіло та всі органи. Ще з давніх часів масаж вважається одним з найбезпечніших і водночас дієвих способів усунення різних хвороб. Звичайно, ми радимо Вам проконсультуватися з Вашим лікарем, щодо часу початку проведенні цієї процедури, адже в кожного вагітність проходить зі своїми індивідуальними особливостями.

 

В період вагітності дуже важливо правильно доглядати за собою. Та в очікуванні малюка, поряд з приємними моментами, з’являється дуже багато «не можна» – користуватися косметичними засобами, хвилюватися, перевтомлюватися тощо. З’являються проблеми зі сном, стає складно підтримувати фізичну форму, втомлюються руки/ноги/шия/спина тощо. Для того, щоб ці неприємності не заважали під час такого важливого періоду існує спеціальний масаж для вагітних.

Як проводиться масаж для вагітних у Львові?

Цей масаж унікальний тим, що він є дуже делікатним та індивідуальним для кожної клієнтки.

Під час масажу для вагітних не застосуються різкі та швидкі рухи, він навпаки є дуже плавним і легким, адже має принести користь і розслаблення. Масаж для вагітних зосереджений перш за все на те, щоб розвантажити тіло і організм в цілому. Особливо під час вагітності страждають ноги, шия і спина – вони весь час напружені через додаткове навантаження. Від цього можуть з’являтися неприємні больові відчуття, набряки, загальна втома. Масаж для вагітних “Красива мама” у Львові допомагає розслабитися та полегшити роботу опорно-рухового апарату. Крім цього, масаж запобігає появі зайвої ваги та допомагає підтримувати тіло в тонусі, що іноді буває важко під час вагітності. А ще, масаж для вагітних позитивно впливає на зовнішній стан шкіри і сприяє гарному самопочуттю.

З дозволу Вашого лікуючого лікаря можемо виконати масаж для вагітних “Красива мама” починаючи з другого триместру вагітності і до крайнього дня вагітності.

Рекомендації до проведення масажу для вагітних “Красива мама” у Львові.

Перше і найголовніше правило – перед сеансом масажу необхідно проконсультуватися з лікарем. Можуть бути протипоказання, рекомендації, настанови, адже найголовніше – це Ваша безпека  і безпеа Вашого малюка. По-друге, варто звертатися лише до професіоналів, адже неякісний масаж може завдати більше шкоди, ніж користі. У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak всі майстри мають необхідну підготовку та досвід роботи, тому будьте впевнені у нашій надійності. Ну і наостанок – під час масажу Вам має бути комфортно, якщо виникає дискомфорт, слід одразу повідомити про це майстра.

Якщо Вам незручно – займіть найкомфортніше положення, якщо є якісь ділянки, які турбують Вас більше за інші – дозвольте приділити їм увагу.

Не забувайте про себе, адже в цей час Вам потрібні гарний настрій, спокій, позитивні емоції і добре самопочуття – ми можемо це все забезпечити.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

З дозволу Вашого лікуючого лікаря можемо виконати масаж для вагітних “Красива мама” починаючи з другого триместру вагітності і до крайнього дня вагітності.

Якщо Ваш лікуючий лікар дозволяє відвідувати масажі, можемо порекомендувати також масаж для обличчя “Магія молодості” та “Безопераційне” контурне моделювання обличчя”, з якими Ви можете детально ознайомитись на нашому сайті.

Так, якщо Ви бажаєте отримати задоволення від масажу одночасно, тоді рекомендуємо парний масаж для закоханих “Рай для двох”, звичайно ж якщо Ваш лікуючий лікар дозволяє відвідувати масажі.

Пропонуємо додатки до основного масажу для вагітних – масаж обличчя або масаж шиї та голови тривалістю по 30 хв, масаж рук тривалістю 15 хвилин, тибетські чаші щоб відпустити зайві думки та тривоги або тейпи, щоб додатково розслабити напружені м’язи.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж для вагітних “Красива Мама”?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше