Масаж для вагітних “Красива Мама”

Масаж для вагітних "Красива Мама" у Львові
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
900грн.
60хв
1100грн.

В період вагітності дуже важливо правильно доглядати за собою. Та в очікуванні малюка, поряд з приємними моментами, з’являється дуже багато «не можна» – користуватися косметичними засобами, перенапружуватися, перевтомлюватися тощо. З’являються проблеми зі сном, стає складно підтримувати фізичну форму, втомлюються руки/ноги/шия/спина та ще багато інших речей. Для того, щоб ці неприємності не заважали під час такого важливого періоду існує спеціальний масаж для вагітних.

Як проводиться масаж для вагітних у Львові?

Цей масаж унікальний тим, що він є дуже делікатним та індивідуальним для кожного клієнта. Тут не застосуються різкі та швидкі рухи, він навпаки є дуже плавним і легким, адже має принести користь і розслаблення. Масаж для вагітних зосереджений перш за все на те, щоб розвантажити тіло і організм в цілому. Особливо під час вагітності страждають ноги, шия і спина – вони весь час напружені через додаткове навантаження. Від цього можуть з’являтися неприємні больові відчуття, набряки, загальна втома. Масаж допомагає розслабитися та полегшити роботу опорно-рухового апарату. Крім цього, масаж запобігає появі зайвої ваги та допомагає підтримувати тіло в тонусі, що іноді буває важко під час вагітності. А ще він позитивно впливає на зовнішній стан шкіри і сприяє гарному самопочуттю.

Рекомендації до проведення масажу

Перше і найголовніше правило – перед сеансом масажу необхідно проконсультуватися з лікарем. Можуть бути протипоказання, рекомендації, настанови, адже найголовніше це безпека вас і вашого малюка. По-друге, варто звертатися лише до професіоналів, адже неякісний масаж може завдати більше шкоди, ніж користі. У Студії Deluxe by Bezvuliak всі майстри мають необхідну підготовку та досвід роботи, тому будьте впевнені у нашій надійності. Ну і наостанок – під час масажу вам має бути комфортно, якщо виникає дискомфорт, слід повідомити про це майстра, якщо вам незручно – займіть найкомфортніше положення, якщо є якісь ділянки, які турбують вас більше за інші – дозвольте приділити їм увагу. І не забувайте про себе, адже в цей час вам потрібні гарний настрій, спокій, позитивні емоції і добре самопочуття – ми можемо це все забезпечити.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Особливості масажу для вагітних «Красива мама»:

  • Знижує навантаження на опорно-руховий апарат;
  • Покращує загальне самопочуття;
  • Допомагає підтримувати фізичну форму;
  • Позитивно впливає на зовнішній стан шкіри;
  • Покращує роботу внутрішніх органів;
  • Покращує кровообіг;
  • Виконується з урахуванням індивідуальних потреб клієнта;
  • У масажі застосовуються легкі, плавні прийоми, що сприяютьзаспокоєнню та розслабленню.
Масаж для вагітних "Красива Мама"

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від  Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

 

 

У нашому масажному салоні Deluxe by Bezvuliak є процедура масажу для вагітних, яка допоможе вам не лише виносити малюка, але й позбавитись дискомфорту у м’язах від перенапруження. Жінкам у положенні потрібен особливий догляд, адже в цей час вони переносять занадто велику нагрузку на тіло та всі органи. Ще з давніх часів масаж вважається одним з найбезпечніших і водночас дієвих способів усунення різних хвороб. Звичайно, ми радимо вам проконсультуватися з вашим лікарем, щодо часу початку проведенні цієї процедури, адже в кожного вагітність проходить зі своїми індивідуальними особливостями.

Запис онлайн