Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Перезавантаження

Перезавантаження

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв 120 хв
Вартість:
2800 2800 3600 3600

Деталі масажу:

«Shanti-Перезавантаження» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це особистий прийом Наталії Безвуляк, на якому Вас чекає індивідуальна робота по Вашому запиту.

«Shanti-Перезавантаження» працює на всіх рівнях: тіла, розуму та душі.
Це масаж для тих людей, які бажають щось змінити у своєму житті. Які розуміють, що дійшли до певної точки і не бачать подальшого виходу.

Ритуал «Shanti-Перезавантаження» впорається із запитом щодо здоров’я фізичного, так і психоемоційного. Наприклад, пережита травма, важке тілесне ушкодження, яке не відпускає, втрата близької людини, психологічне виснаження, панічні атаки, депресія, бажання завагітніти, вийти заміж, покращити сімейні стосунки чи загалом здійснити перезавантаження свого життя.

Навіщо потрібна «Shanti-Перезавантаження»

Під час «Shanti-Перезавантаження» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak проводиться дуже глибока робота з блоками на основі психосоматики та роботи з енергіями. Після такого сеансу Ви отримаєте легкість в тілі та рухах, відчуєте , як знімаються обмеження суглобів, м’язів. Побачите своє тіло оновленим, молодим та здоровим.

Ви навчитеся усвідомлювати себе, почнете жити у задоволення та насолоджуючись моментом. Дізнаєтеся, як отримувати максимальний ресурс від свого тіла, який даний Всевишнім.

Загальна тривалість прийому Наталії Безвуляк «Shanti-Перезавантаження» – 90хв. або 120 хв.
Ціна є однаковою в денний та вечірній час.

Протипоказання до «Shanti-Перезавантаження»

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме тому ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Shanti-Перезавантаження»:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Кровотечі.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Наталії Безвуляк є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний” допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте “Фантазія майстра”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Перезавантаження це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Перезавантаження?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше