Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Shanti-Перезавантаження

Shanti-Перезавантаження

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв 120 хв
Вартість:
2700 2700 3500 3500

Навіщо потрібна «Shanti-Перезавантаження»

«Shanti-Перезавантаження» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це особистий прийом Наталії Безвуляк, на якому Вас чекає індивідуальна робота по Вашому запиту.

«Shanti-Перезавантаження» працює на всіх рівнях: тіла, розуму та душі.
Це масаж для тих людей, які бажають щось змінити у своєму житті. Які розуміють, що дійшли до певної точки і не бачать подальшого виходу.

Ритуал «Shanti-Перезавантаження» впорається із запитом щодо здоров’я фізичного, так і психоемоційного. Наприклад, пережита травма, важке тілесне ушкодження, яке не відпускає, втрата близької людини, психологічне виснаження, панічні атаки, депресія, бажання завагітніти, вийти заміж, покращити сімейні стосунки чи загалом здійснити перезавантаження свого життя.

 

Деталі масажу:

Під час «Shanti-Перезавантаження» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak проводиться дуже глибока робота з блоками на основі психосоматики та роботи з енергіями. Після такого сеансу Ви отримаєте легкість в тілі та рухах, відчуєте , як знімаються обмеження суглобів, м’язів. Побачите своє тіло оновленим, молодим та здоровим.

Ви навчитеся усвідомлювати себе, почнете жити у задоволення та насолоджуючись моментом. Дізнаєтеся, як отримувати максимальний ресурс від свого тіла, який даний Всевишнім.

Загальна тривалість прийому Наталії Безвуляк «Shanti-Перезавантаження» – 90хв. або 120 хв.
Ціна є однаковою в денний та вечірній час.

 

Протипоказання до «Shanti-Перезавантаження»

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме тому ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Shanti-Перезавантаження»:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Кровотечі.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Наталії Безвуляк є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Популярні запитання

Наталя Безвуляк приймає не щодня, а лише у визначені дні та години. Тому краще зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами та уточнити дні прийому на можливі вільні години на цей особливий масаж.

Це питання індивідуальне. Для когось достатньо одного разу що отримати відповіді на свої запити і результат. Під час та після прийому Наталя Безвуляк особисто надає Вам індивідуальні рекомендації.

Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak – це місце відпочинку та відновлення. Вам достатньо просто зателефонувати нам і записатись на візит. Тут Вас зустріне привітний персонал. Вам нічого не потрібно з собою брати, у нас є все необхідне, щоб Ви почували себе комфортно.

Якщо це перший візит – найкраще обрати 120 хвилин, щоб Наталія змогла максимально з Вами попрацювати. Всі наступні візити вже по рекомендаціях Наталії Безвуляк.

Бажаєте записатись на масаж
Shanti-Перезавантаження?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше