Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Shanti

Shanti

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв 120 хв
Вартість:
1600 1600 2300 2300 3000 3000

Масаж «Shanti» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це унікальний масажний ритуал глибокої роботи із тілом, розумом та душею, який покликаний заспокоїти, врівноважити Ваші сили та енергію.

Виконують його преміум-майстри Масажного Центру DELUXE BY BEZVULIAK. Наталія Безвуляк, засновниця техніки «SHANTI», передала свої глибокі знання та вміння, задля того, аби ще більше наших клієнтів отримали зцілення та здоров’я.

Це обрані Наталею масажисти у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak, які працюють багато років пліч-о-пліч, володіють більш ніж 30-ма техніками масажу та завдяки масажу «SHANTI» можуть допомогти Вам бути в усвідомленому стані, фізично звільнитись від блоків, які накопичувалися протягом життя, зробити тіло гнучким та цілісним, повернути первозданний стан легкості та мобільності

Цей унікальний масаж виконується без застосування масажних олій, та являє собою особливі масажні техніки для пропрацювання всього тіла.
Загальна тривалість масажу «Shanti» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – 90хв. або 120 хв.
Ціна є однаковою в денний та вечірній час.

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме тому ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Shanti»:

• Наявність гнійного захворювання.
• Запальний процес (будь-якої локалізації).
• Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
• Кровотечі.
• Психічні хвороби з надмірним збудженням.
• Алергічні захворювання.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний“ допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте Shanti. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Shanti це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Shanti?

    Подарункові сертифікати

    Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
    Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
    Дізнатись більше