Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж Shanti

Масаж Shanti

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв 120 хв
Вартість:
1600 1600 2200 2200 2800 2800

Масаж «Shanti» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це унікальний масажний ритуал глибокої роботи із тілом, розумом та душею, який покликаний заспокоїти, врівноважити Ваші сили та енергію.

Виконують його преміум-майстри Масажного Центру DELUXE BY BEZVULIAK. Наталія Безвуляк, засновниця техніки «SHANTI», передала свої глибокі знання та вміння, задля того, аби ще більше наших клієнтів отримали зцілення та здоров’я.

Це обрані Наталею масажисти у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak, які працюють багато років пліч-о-пліч, володіють більш ніж 30-ма техніками масажу та завдяки масажу «SHANTI» можуть допомогти Вам бути в усвідомленому стані, фізично звільнитись від блоків, які накопичувалися протягом життя, зробити тіло гнучким та цілісним, повернути первозданний стан легкості та мобільності

Цей унікальний масаж виконується без застосування масажних олій, та являє собою особливі масажні техніки для пропрацювання всього тіла.
Загальна тривалість масажу «Shanti» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – 90 хв. або 120 хв.
Ціна є однаковою в денний та вечірній час.

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме тому ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Shanti»:

• Наявність гнійного захворювання.
• Запальний процес (будь-якої локалізації).
• Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
• Кровотечі.
• Психічні хвороби з надмірним збудженням.
• Алергічні захворювання.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Щоб максимально розслабитись після масажу рекомендуємо Вам замовити додаток тривалістю 30 хвилин на вибір – тайський масаж шиї та голови або масаж стоп. Якщо бажаєте максимально пропрацювати все тіло разом із обличчям – тоді додайте до основного масажу ще додаток масаж обличчя 30 хвилин.

Цей унікальний масаж виконується без застосування масажних олій, та являє собою особливі масажні техніки для пропрацювання всього тіла.

Без олійки виконується масаж Shanti і Тайський-йога масаж. Всі інші масажі з нашого прайсу виконуються на масажній олії. Тому вирішіть для себе який би Ви хотіли масаж – з розділу СПА масажів чи з розділу Здоров’я, чи можливо щось ексклюзивне?… Телефонуйте нам і записуйтесь, ми з радістю Вас проконсультуємо.

Звичайно, тривалість масажу – питання дуже індивідуальне. Комусь мало дві години, а комусь достатньо і півтори. Але врахуйте, що чим довше Ваше тіло буде приймати масаж, тим кращий ефект та більше розслаблення Ви отримаєте.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж Shanti?

    Подарункові сертифікати

    Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
    Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
    Дізнатись більше