Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Відновлення “Легка хода”

Відновлення “Легка хода”

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв
Вартість:
1200 1450

У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak, де працюють талановиті масажисти-професіонали, розроблено не просто масаж ніг, а унікальний обряд відновлення та зцілення Вашого тіла з акцентом на Ваші ніжки –  Масаж-відновлення «Легка Хода» . Це поєднання:

 1. СПА-відпочинку для стоп із пілінгом стоп,
 2. Масажем ніг по всій довжині професійною косметикою,
 3. І точковим масажем шиї та плечей.

Тільки уявіть, як Ваші ніжки плавно занурюються у спеціальну ванну з пелюстками свіжих троянд, і відпочивають у теплій водичці з професійною німецькою косметикою створеною спеціально для догляду за ніжками.

І в той час, коли Ваші ніжки відпочивають у цьому СПА-ритуалі, вправні і чуттєві руки майстра впевнено та якісно точково промасажовують Ваші плечі, шию, голову, допомагаючи Вам максимально розслабитись та забути про всі турботи.

Після спа-ритуалу з пілінгом стоп, Вам зроблять дбайливий лімфодренажний масаж ніг та масаж стоп (руками та спеціальною масажною паличкою), не пропускаючи жоден сантиметр Ваших ніжок, щоб максимально зняти важкість, напругу та забрати неприємні відчуття.

Стопи можуть корегувати роботу всіх внутрішніх систем та впливати на загальний стан організму. Тому після масажу «Легка Хода» у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak  Ви не лише отримаєте легкість в ногах, а й легкість в голові і плечах, відчуєте себе повним сил на енергії, з відновленим тілом  наче після тижневого відпочинку.

Кому рекомендовано Масаж-відновлення «Легка Хода» :

 • Якщо Ви бажаєте красиво та ефективно відпочити та відновитись,
 • Якщо хочете зробити оригінальний подарунок,
 • Якщо хочете покращити лімфовідтік, зняти важкість та набряк з ніг,
 • При безсонні, дратівливості, напруженні,
 • Для налагодження внутрішніх систем організму.

 

Якщо бажаєте незабутньо відпочити – не зволікайте та приходьте на Масаж-відновлення «Легка Хода»  у Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak, і цей масаж назавжди залишить приємну згадку у Вашій пам’яті.

 

Загальна тривалість Масаж-відновлення «Легка Хода»   – 90 хвилин. На масаж можна завітати у денний  (з 09:00 до 17:00) або вечірній час (з 17:00 до 21:00).

Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Ми турбуємось про Ваше здоров’я, тому радимо Вам ознайомитись зі списком протипоказань до масажу ніг у Львові. До списку протипоказань можна віднести:

 • Наявності пухлини (доброякісної або злоякісної).
 • Наявність запального процесу в організмі (будь-якої локалізації).
 • Хвороби крові.
 • Гнійні процеси (будь-якої локалізації).
 • Психосоматичні хвороби з надмірним збудженням.
 • Вагітність.
 • Грибкові захворювання нігтів або стоп.
 • Схильність до тромбозу.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж ніжок у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.

Для того, аби дізнатись детальну інформацію  щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Так, Масаж-відновлення “Легка хода” – це масаж спрямований на максимальне розслаблення не лише Ваших ніжок, а й голови, адже поки Ви приймаєте СПА ритуал для ніг, Вам масажують плечі, шию та голову.

Під час цього масажу масажуються Ваші ніжки по всій довжині.
Таким чином Ви отримаєте легкість не лише в стопах, а й відчуєте ніби скинули все зайве по всій довжині Ваших ніжок.

“Легка Хода” – це справжній СПА відпочинок для ніг із пілінгом ніг, СПА ритуалом для ніг із спеціальною німецькою косметикою для ніг, та масажем ніг по всій довжині. Тривалість масажу-відновлення “Легка Хода” 90 хвилин.

Також можемо запропонувати Вам Фут масаж тривалістю 60 хвилин. Це глибокий масаж стоп та ніжок до колін.
Детальніше про цей масаж можете ознайомитись на нашому сайті.

Для вагітних жінок пропонуємо у Deluxe by Bezvuliak масаж для вагітних “Красива мама”. Його рекомендовано відвідувати з другого триместру вагітності та з дозволу лікуючого лікаря. Даний масаж спеціально розроблений для того, щоб оздоровити вагітну жінку, розслабити спазмовані м’язи та допомогти зробити вагітність легкою та приємною.

Бажаєте записатись на масаж
Відновлення “Легка хода”?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше