Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк

Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк

Час сеансу:
09:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв 120 хв
Вартість:
1150 1600 2200

«Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк» – це кардинально новий підхід до масажу та загалом роботи між масажистом і клієнтом.

Катерина має настільки сильну енергетику, що відчуває клієнтів без слів. За допомогою особливої техніки «ладання», якою володіє у Масажному Центрі  Deluxe by Bezvuliak лише Катерина, клієнт сам відновлює себе зсередини. А завдання Катерини Безвуляк допомогти і вести цей унікальний процес зцілення.

Ви отримаєте дієвий результат вже після першого відвідування «Відновлювальної терапії від Катерини Безвуляк», усвідомлюючи всі зміни у своєму організмі. Ця цілюща техніка допомагає змінити Ваш стан тут і зараз, не затрачаючи багато сил та енергії на проходження цілих курсів масажів.

Це робота на фізичному, емоційному та психологічному рівні з Вашим організмом.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІДВІДАВШИ МАСАЖ «ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ТЕРАПІЯ ВІД КАТЕРИНИ БЕЗВУЛЯК?»:

 • Зняття внутрішніх блоків,
 • Вияснення причини певних захворювань організму: виявлення родових причин захворюваності та причинно-наслідкових зв’язків,
 • Робота із психосоматичними запитами, 
 • Відновлення тонусу м’язево-з’єднувальних тканин,
 • Відновлення мобільності всіх суглобів,
 • Відновлення живлення всіх органів організму, завдяки глибокій роботі з животом та внутрішніми органами,
 • Відновлення після травм,
 • Покращення кровообігу, виведення зайвої рідини, 
 • Зняття втомленості та напруги, тривожності,
 • Рекомендовано для людей з порушенням сну,
 • Відновлення порушеної внутрішньої гармонії,
 • Дозволяється під час вагітності.

Унікальна техніка, якою володіє Катерина Безвуляк – це розумний масаж всього тіла. Цей масаж рекомендовано вагітним жінкам. 

Катерина Безвуляк проходила додаткове навчання по спеціальним технікам роботи із вагітними. Тому сміло телефонуйте і записуйтесь.

Методика заснована на принципах остеопатії, м’яких мануальних техніках та слов’янських техніках масажу. 

Масаж виконується без масажної олійки.

Як все відбувається?

 • Спочатку Катерина Безвуляк знаходить і показує Вам напружені ділянки тіла, які саме викликають втому чи біль, і турбують Вас. 
 • Ви зі своєї сторони після цього свідомо розслабляєтесь, дозволяєте майстру проникнути глибше і усунути неприємні моменти у Вашому тілі.
 • Від Катерини Ви отримуєте можливі причини психосоматичного чи фізичного характеру, які впливали на Ваш організм.

Отож, якщо Вам відгукнувся опис унікального масажу «Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк», Ви часто нервуєте, відчуваєте біль у певній ділянці, хочете відпочити і потужно енергетично зарядитись, ведете сидячий спосіб життя і Ваше тіло просто благає розрухати його – приходьте до Катерини Безвуляк та спробуйте цю унікальну техніку масажу.

Тривалість масажу  90 хвилин та 120 хвилин. Вартість масажу у денний та вечірній час є однакова і приємно Вас здивує.

«Відновлювальну терапію від Катерини Безвуляк» можна поєднувати із ще одною унікальною технікою «Access Bars». Цей масаж називається «Access Bars Трансформація» тривалістю 120 хвилин. Про особливу техніку «Access Bars» та про масаж «Access Bars Трансформація»  можна більше дізнатись на нашому сайті.

Є певні групи людей, для яких масаж будь-якої ділянки тіла буде протипоказаний. Аби не нашкодити собі, радимо Вам детальніше ознайомитись з протипоказами:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Хвороби крові.
 • Алергічні та шкірні захворювання.
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 • Захворювання лімфатичної системи.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста. Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak – це місце відпочинку та відновлення. Вам достатньо просто зателефонувати нам і записатись на візит. Тут Вас зустріне привітний персонал. Вам нічого не потрібно з собою брати, у нас є все необхідне, щоб Ви почували себе комфортно.

Звичайно варто прийти завчасно. Ви матимете час перезутись, відвідати вбиральню і в нашій привітній атмосфері Deluxe by Bezvuliak налаштуватись на отримання незабутнього задоволення та приємних вражень.

Всі масажі нашого Масажного Центру несуть оздоровчий ефект. Якщо Ви маєте індивідуальні побажання, відчуваєте біль у певних ділянках, яким Ви хотіли б приділити більше уваги – тоді крім “Відновлювальної терапії від Катерини Безвуляк” можете спробувати масаж “Відновлювальна терапія” або “Фантазія майстра”.
Якщо бажаєте розслабитись, отримати релакс масаж із оздоровчим ефектом – чудово підійдуть усі масажі з нашого прайсу. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати найкращий масаж для Вас.

Масаж “Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк” рекомендовано також і вагітним жінкам. Записуватись можна з другого триместру вагітності та з дозволу лікуючого лікаря.
Катерина Безвуляк проходила додаткове навчання по спеціальним технікам роботи із вагітними. Тому сміло телефонуйте і записуйтесь.

Бажаєте записатись на масаж
Відновлювальна терапія від Катерини Безвуляк?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше