Укр Рос Eng
вул. Кирила і Мефодія 3, Львів, Львівська область, 79005
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25
+38(097)333 14 88 +38(093)097 23 25

Оволодіти навичками масажу у Львові пропонуємо через відвідування занять, котрі організовує Школа масажного мистецтва Наталії Безвуляк. Масаж – особливий вид мистецтва дарувати насолоду, а головне – надавати допомогу іншим і собі, вдосконалювати тіло, позбуватися проблем зі здоров’ям і одночасно релаксувати. Курси масажу у Львові від Наталії Бевуляк задовольнять потреби тих, хто вже володіє основними техніками та прагне вдосконалюватися. Висококласні спеціалісти готові навчати й початківців, котрі мають про масаж лише загальне уявлення.

02.08.2018 Курси масажу для початківців

120 годин

3800 грн
17.08.2018 Підвищення кваліфікації

16 годин

2500 грн
30.08.2018 Курси масажу для любителів

12 годин

1500 грн
Курси масажу для початківців
Тривалість 120 годин
Вартість 3800 грн

Ви можете опанувати мистецтво масажу без попередньої підготовки і навиків, адже курс для початківців розрахований саме вивчення всіх тонкощів масажу з нуля.

Записатись на курс

Уроки масажу – вигідна інвестиція у майбутній добробут як слухачів з медичною освітою, так і без неї. Широкий спектр прийомів впливу на організм, корегування фігури, реабілітаційної допомоги стане доступний нашим слухачам після ефективних індивідуальних або групових занять з кваліфікованими спеціалістами, готовими ділитися своїми навичками з початківцями та поглиблювати майстерність колег.

Навчальний період масажних курсів

Тривалість навчання регулюється індивідуально і залежить від потреб слухача та ступеня його підготовки. Доступні курси:

 • для початківців тривалістю 120 годин,
 • спеціалістів з базовими знаннями для оволодіння методикою Наталії Безвуляк – 6 годин;
 • експертів (підвищення кваліфікації) – 16 годин.

Слухачі можуть обирати зручний для себе час – ранок з 9 до 14 години або вечір – з 18.30 до 21.30. Тривалість циклу навчання і об’єму отримуваної інформації відвідувач може спланувати самостійно. Ми пропонуємо:

 • двомісячний курс з триденними щотижневими заняттями, значну частину яких становить практика;
 • одноденні тематичні курси по оволодінню конкретними техніками, наприклад, антицелюлітний, масаж для обличчя;
 • 6-денний експрес-курс - інтенсивні заняття в групах не більше з трьох осіб.

Види масажів, яким ми навчаємо

Відвідувачі курсів можуть обрати для вивчення одну або декілька з-поміж 38 масажних методик, якими досконало володіють наші викладачі і готові передати свої знання й досвід іншим.
Найбільшим попитом користуються:

 • техніка масажу Стоун-терапії;
 • дитячий масаж;
 • масаж для немовлят;
 • Східний поцілунок;
 • тайський масаж;
 • міофасціальний масаж обличчя;
 • масаж у техніці Ломі Ломі Нуї.

Ексклюзивною пропозицією нашої компанії є навчання масажу за авторською методикою Наталії Безвуляк. Унікальні прийоми поєднання різних технік доступні за спеціальною ціною слухачам курсів масажу у Львові.

Крім того, під час навчання майбутні майстри практикуються в оволодінні технікою конкретно обраного виду масажу і паралельно засвоюють базові навички з проведення спортивного, дитячого, лікувального, косметичного масажів.

Ціна за курси масажу

Ціна нашого курсу у співставленні з досвідом і знаннями, котрі Ви отримуєте, є цілком розумною і прийнятною. Вартість навчання залежить від типу курсу, який Ви обрали.

 • Ціна варіанту для початківців - 3800 грн.
 • Інтенсивний курс для тих, хто підвищує кваліфікацію коштує – 2500 грн.
 • Авторский воркшоп - 1500 грн.

Маємо переконання, що наші курси масажу будуть корисні як для спеціалістів, так і тих, хто не планує практикувати в даному напрямку, а прагне навчися масажному мистецтву, щоб радувати себе та близьких. Запорукою Вашого майбутнього успіху є багаторічний досвід наших спеціалістів, високий рівень кваліфікації та відповідальне ставлення до роботи. Вам все вдасться! Ми чекаємо на Вас, щоб поділитися своїм досвідом і знаннями.

https://aloha-spa.com.ua/
Запис онлайн