Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Аюрведичний масаж

Аюрведичний масаж

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв 120 хв
Вартість:
1800 2200 2300 2800

Деталі масажу:

В індійській медицині аюрведичний масаж є не просто масажем, а одним із видів традиційного лікування. На санскриті “аюр” перекладається, як життя, а “веда”, як наука, тому сама назва процедури говорить за себе. Якщо ви мрієте позбутись певних психологічних проблем, зняти втому, відчувати себе фізично здоровим та поліпшити загальний стан свого організму — вам потрібно завітати на аюрведичний масаж у Львові, щоб наші спеціалісти допомогли вам.

Особливості та переваги процедури

Головною особливістю методики є те, що існує безліч різновидів, які можна обрати індивідуально, залежно від того, як ви хочете вплинути на організм. Кожен з видів відрізняється не лише технікою виконання, а й тим, які олії використовують. Спеціаліст підбирає найкращий масаж, який позитивно вплине на ваше самопочуття.

 1. Абх’янга — це класика масажу аюрведа. Сама по собі процедура енергійна, проте одночасно з тим приємна та розслабляюча. Масаж виконується в чотири руки, синхронно. Використовуються олії в склад яких входять лікувальні трави. Техніка підійде людям, які хочуть омолодити шкіру, наситити організм корисними речовинами. Масаж глибоко діє на глибокі тканини та звільняє клітини від токсичних речовин.
 2. Марма — методика, яка діє точково. Вона заснована на розробленні в давні часи системі, що діє на марми, так звані особливі точки, які являються біологічно активними зонами у вашому організмі.
 3. Гаршан — унікальна техніка сухого аюрведа масажу, в якому майстер використовує шовкові рукавички. Завдяки статичній електриці шкіра свіжіє, підвищується тонус та еластичність. Гаршан допомагає позбутись надлишку міжтканинної рідини та жирових відкладень.
 4. Удвартана — процедура, в якій використовують спеціальний порошок із суміші злаків, бобових та лікувальних трав. Цей масаж вважають ідеальним засобом проти целюліту, ожиріння і в’ялої мускулатури.
 5. Широдхара — масаж так званого “третього ока”. Процедура діє на голову і для неї використовується теплий потік олії, яку майстер направляє в область лобу. Усі м’язи обличчя розслабляються, після чого дія переходить на все тіло. Напруження в шиї та плечах зникає, розслабляється нервова система та покращується шкіра обличчя.

Вище згадані техніки являються лише маленькою частиною тих практик, які пропонує аюрведичний масаж. Циклічність проведення процедури, сила, з якою її роблять, та види — все залежить лише від ваших індивідуальних особливостей.

Перевагами індійського лікування є ряд плюсів, які дають позитивний ефект на ваше здоров’я:

 • ліквідуються наслідки стресових ситуацій;
 • глибокий релакс під час процедури;
 • завдяки виведенню шлаків очищується організм;
 • покращується кровообіг;
 • відчувається лімфодренажний ефект;
 • вирівнюється серцевий ритм та дихання;
 • нормалізується тиск та зникають головні болі;
 • зменшується вага;
 • покращується імунітет;
 • усуваються м’язові спазми та болі в суглобах.

Перш за все масаж аюрведа є лікувальною процедурою, яка пробуджує життєву енергію та відновлює регенерацію клітин, внаслідок чого ваш організм омолоджується. Лише за кілька сеансів ви вже відчуєте покращення: будете міцно спати, відчуєте приплив життєвої сили, забудете про остеохондроз та мігрені.

Кому можна робити масаж, а кому він протипоказаний?

Велика користь масажу та різні техніки роблять усе можливе, щоб кожній людині він дав оздоровлення. Проте є низка причин, маючи які, вам просто необхідно відвідати спеціаліста.

 • Депресія та постійна апатія.
 • Поганий сон.
 • Серцево-судинна недостатність.
 • Слабкий імунітет.
 • Проблеми з суглобами.
 • Хронічні мігрені.

Аюрведа масаж позитивно впливає на людину, проте якщо ви вагітні чи у вас критичні дні — вам варто відмовитись від процедури.

Також категорично робити масаж у випадку:

 • усіх простудних та інфекційних захворювань, коли організм ослаблений;
 • будь-якого типу онкології;
 • алергічної реакції на олії та лікувальні трави (і хоч у нашому салоні використовуються гіпоалергенні засоби — варто уточнити цей момент з майстром);
 • гостра форма шкірних захворювань;
 • проблеми з травленням;
 • лихоманка та висока температура.

У ситуаціях, коли ви не впевнені, що варто відвідувати процедуру, зверніться до свого лікаря, який проконсультує щодо цього. І якщо він виразить згоду на проведення масажу, тоді ласкаво просимо в наш салон, де спеціаліст підбере техніку спеціально для вас. Вже після першого сеансу самопочуття стане кращим.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Виконують процедуру в певній послідовності, розпочинаючи з голови та закінчуючи ступнями. Під час масажу спеціаліст натискає на біологічно активні точки (на кожну точку йде однаковий натиск, який продовжується протягом хвилини). Інколи натиск може бути болючим, однак після болю одразу стане легше.

Немає жодного сенсу відвідати аюрведичний масаж у Львові лише один раз, адже це не дасть бажаного результату. Краще за все пройти курс масажу, який виглядає наступним чином: 3 тижні по три сеанси на тиждень, 2 тижні по два сеанси на тиждень і один раз у фінальний тиждень. Найголовніше в курсі — не обривати його різко. Зменшувати кількість сеансів необхідно поступово.

Під час процедури майстер використовує велику кількість олійок, кожна з яких підбирається індивідуально, залежно від вашої проблеми. Олія міксується з декількох компонентів лікувальних трав. Зауважте, що після масажу варто сходити в душ та помити голову, оскільки ви будете в олії.

Звісно, що немає спеціальної програми орієнтованої саме для схуднення. Однак є техніки, в процесі яких організм звільняється від шлаків та налаштовується на правильний ритм роботи, через що він сам позбавляє себе від зайвої ваги.

Бажаєте записатись на масаж
Аюрведичний масаж?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше