Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Аромамасаж

Аромамасаж

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв
Вартість:
1200 1450 1600 1900

Деталі масажу:

Напевно, це щось, що Вам навіть не снилося. Почуття, як ніби життя розділилося на дві частини «до» та «після». Саме це Ви відчуєте, коли спробуєте Аромамасаж свічками у Львові. Завдяки цій процедурі Ви отримаєте не тільки приємні відчуття, але і комплексний оздоровчий ефект.

Цей масаж розслабляє, повертає здоровий сон, омолоджує Ваше тіло, а також покращує настрій. А найголовніше він цілюще впливає на Ваш кровообіг. Особливо його рекомендують імунологи в осінньо-зимовий період. Оскільки тіло стає стійким до зовнішніх подразників і таким чином зміцнюється імунітет. Цю корисну насолоду Ви отримаєте в студії Deluxe by Bezvuliak .

Показання до застосування аромамасажу свічками у Львові

Звичайно, якщо у Вас немає протипоказань до цієї процедури, то вона обов’язково принесе тільки користь. Однак, в деяких випадках цю терапію особливо рекомендують сімейні лікарі. Коли найкраще скористатися аромамасажем свічками у Львові?

 1. Підвищена дратівливість і стрес.
 2. Хронічна втома.
 3. Поганий сон.
 4. Перші ознаки старіння шкіри.
 5. Втрата еластичності та кольору шкіри.

Це далеко не весь перелік. Перед процедурою можете проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, наскільки ефективною для Вас буде цей масаж. Після цього відразу ж записуйтесь на сеанс у студію Deluxe by Bezvuliak. Саме тут Ви зможете отримати кращий аромамассаж свічками у Львові.

Корисний вплив на Ваш організм

Найголовніше, що Ви отримаєте – це відмінний настрій. Він до Вас прийде вже через 10 хвилин від початку масажу, тому що Ви будете оточені новими неповторними відчуттями.

Під час проведення масажу, свічка поступово плавиться, наповнюючи кімнату легкими приємними ароматами. У цей момент розтоплене масло повільно втирається у Ваше тіло.

Ви зрозумієте рівень майстерності фахівців в студії Deluxe by Bezvuliak у Львові по тому, що хоч для масажу використовують гарячу свічку, Ви не відчуєте якогось дискомфорту. Масло не пече, оскільки його тримають виключно при температурі 39 градусів. У підсумку, у Вас залишаться тільки приємні відчуття.

 

Напевно, Вам хочеться відчути на собі унікальну масажну техніку?

Аромамасаж свічками, ціни на який досить доступні, є масажем з використанням розтопленого масла свічки. Це корисні ефіри, які поступово поглинаються Вашим тілом через втирання. Завдяки цьому Ви отримаєте унікальні відчуття, які комбінуються з приємними ароматами. Вони допоможуть Вам заспокоїти нерви, позбутися від поганих думок і надовго забути про стрес, яким так часто зараз страждають жителі Львова.

Фахівці для Вас підберуть спеціальні ароматичні свічки. Серед них є масла:

 • Лаванди;
 • Евкаліпта;
 • Сосни.

І це не весь список, оскільки кожен запах рослини має свої неповторні властивості, які благотворно впливають на Ваш організм. Ми розуміємо, що Ваші смаки індивідуальні. Саме тому спеціально під Вас підберемо потрібні свічки для Аромамасажу у Львові. Ми робимо все, щоб Ви нам довірилися. Так чому б не зробити маленький крок до свого здоров’я ?

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний“ допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте аромамасаж. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Аромамасаж це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Аромамасаж?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше