Аромамасаж

Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
90хв
1000грн.
1300грн.
60хв
90хв
1200грн.
1550грн.

Ви б хотіли отримати особливі відчуття?

Напевно, це щось, що Вам навіть не снилося. Почуття, як ніби життя розділилося на дві частини «до» та «після». Саме це Ви відчуєте, коли спробуєте Аромамасаж свічками у Львові. Завдяки цій процедурі Ви отримаєте не тільки приємні відчуття, але і комплексний оздоровчий ефект.

Цей масаж розслабляє, повертає здоровий сон, омолоджує Ваше тіло, а також покращує настрій. А найголовніше він цілюще впливає на Ваш кровообіг. Особливо його рекомендують імунологи в осінньо-зимовий період. Оскільки тіло стає стійким до зовнішніх подразників і таким чином зміцнюється імунітет. Цю корисну насолоду Ви отримаєте в студії Deluxe by Bezvuliak .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Чому обов'язково варто спробувати аромамасаж свічками?

 1. Істотне зміцнення імунітету.
 2. Покращує сон, бо дає змогу позбутися безсоння тисячам людей з усього світу.
 3. Зміцнює шкіру, насичуючи її колагеном та поживними речовинами.
 4. Прискорює метаболічні процеси.
 5. Нормалізує тиск та швидкість руху крові в організмі.

 

Аромамасаж

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Напевно, Вам хочеться відчути на собі унікальну масажну техніку?

Аромамасаж свічками, ціни на який досить доступні, є масажем з використанням розтопленого масла свічки. Це корисні ефіри, які поступово поглинаються Вашим тілом через втирання. Завдяки цьому Ви отримаєте унікальні відчуття, які комбінуються з приємними ароматами. Вони допоможуть Вам заспокоїти нерви, позбутися від поганих думок і надовго забути про стрес, яким так часто зараз страждають жителі Львова.

Показання до застосування аромамасажу свічками у Львові

Звичайно, якщо у Вас немає протипоказань до цієї процедури, то вона обов’язково принесе тільки користь. Однак, в деяких випадках цю терапію особливо рекомендують сімейні лікарі. Коли найкраще скористатися аромамасажем свічками у Львові?

 1. Підвищена дратівливість і стрес.
 2. Хронічна втома.
 3. Поганий сон.
 4. Перші ознаки старіння шкіри.
 5. Втрата еластичності та кольору шкіри.

Це далеко не весь перелік. Перед процедурою можете проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, наскільки ефективною для Вас буде цей масаж. Після цього відразу ж записуйтесь на сеанс у студію Deluxe by Bezvuliak. Саме тут Ви зможете отримати кращий аромамассаж свічками у Львові.

Корисний вплив на Ваш організм

Найголовніше, що Ви отримаєте – це відмінний настрій. Він до Вас прийде вже через 10 хвилин від початку масажу, тому що Ви будете оточені новими неповторними відчуттями.

Під час проведення масажу, свічка поступово плавиться, наповнюючи кімнату легкими приємними ароматами. У цей момент розтоплене масло повільно втирається у Ваше тіло.

Ви зрозумієте рівень майстерності фахівців в студії Deluxe by Bezvuliak у Львові по тому, що хоч для масажу використовують гарячу свічку, Ви не відчуєте якогось дискомфорту. Масло не пече, оскільки його тримають виключно при температурі 39 градусів. У підсумку, у Вас залишаться тільки приємні відчуття.

Фахівці для Вас підберуть спеціальні ароматичні свічки. Серед них є масла:

 • Лаванди;
 • Евкаліпта;
 • Сосни.

І це не весь список, оскільки кожен запах рослини має свої неповторні властивості, які благотворно впливають на Ваш організм. Ми розуміємо, що Ваші смаки індивідуальні. Саме тому спеціально під Вас підберемо потрібні свічки для Аромамасажу у Львові. Ми робимо все, щоб Ви нам довірилися. Так чому б не зробити маленький крок до свого здоров’я ?

Запис онлайн