Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Аромамасаж свічками

Аромамасаж свічками

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв
Вартість:
1300 1550 1700 2050

Напевно, це щось, що Вам навіть не снилося. Почуття, як ніби життя розділилося на дві частини «до» та «після». Саме це Ви відчуєте, коли спробуєте Аромамасаж свічками у Львові. Завдяки цьому масажу Ви отримаєте не тільки приємні відчуття, але і комплексний оздоровчий ефект.

Цей масаж розслабляє, повертає здоровий сон, омолоджує Ваше тіло, а також покращує настрій. А найголовніше він цілюще впливає на Ваш кровообіг. Особливо його рекомендують імунологи в осінньо-зимовий період. Оскільки тіло стає стійким до зовнішніх подразників і таким чином зміцнюється імунітет. Цю корисну насолоду Ви отримаєте в Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak .

Корисний вплив на Ваш організм

Найголовніше, що Ви отримаєте – це відмінний настрій. Він до Вас прийде вже через 10 хвилин від початку масажу, тому що Ви будете оточені новими неповторними відчуттями.

Під час проведення масажу, свічка поступово плавиться, наповнюючи кімнату легкими приємними ароматами. У цей момент розтоплена олія повільно втирається у Ваше тіло.

Ви зрозумієте рівень майстерності фахівців у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak у Львові, оскільки не зважаючи на те, що для масажу використовують гарячу свічку, Ви не відчуєте якогось дискомфорту.

Олія не пече, оскільки її гріють до невисокої температури. У підсумку, у Вас залишаться тільки приємні відчуття.

Показання до застосування аромамасажу свічками у Львові

Звичайно, якщо у Вас немає протипоказань до цього масажу, то він обов’язково принесе тільки користь.

Коли найкраще скористатися аромамасажем свічками у Львові?

 1. Підвищена дратівливість і стрес.
 2. Хронічна втома.
 3. Поганий сон.
 4. Перші ознаки старіння шкіри.
 5. Втрата еластичності та кольору шкіри.

Це далеко не весь перелік. Перед сеансом можете проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, наскільки ефективною для Вас буде цей масаж. Після цього відразу ж записуйтесь у Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak. Саме тут Ви зможете отримати кращий аромамасаж свічками у Львові.

Напевно, Вам хочеться відчути на собі унікальну масажну техніку?

Аромамасаж свічками, ціни на який досить доступні, є масажем з використанням розтопленої олії аромасвічки. Це корисні ефіри, які поступово поглинаються Вашим тілом через втирання. Завдяки цьому Ви отримаєте унікальні відчуття, які комбінуються з приємними ароматами. Вони допоможуть Вам заспокоїти нерви, позбутися від поганих думок і надовго забути про стрес, яким так часто зараз страждають жителі Львова.

Фахівці для Вас підберуть спеціальні ароматичні свічки. Серед них є олії:

 • Лаванди;
 • Евкаліпта;
 • Жасмину та багато інших.

І це не весь список, оскільки кожен запах рослини має свої неповторні властивості, які благотворно впливають на Ваш організм. Ми розуміємо, що Ваші смаки індивідуальні. Саме тому спеціально під Вас підберемо потрібні свічки для Аромамасажу у Львові. Ми робимо все, щоб Ви нам довірилися. Так чому б не зробити маленький крок до свого здоров’я ?

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме з цієї причини ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу Аромамасажу свічками:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Кровотечі, менструація.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 • Алергічні захворювання.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Ми використовуємо аромасвічки на натуральній основі з ніжними приємними ароматами. Ось невеликий перелік: мандарин і зелене дерево, апельсин-кориця, лаванда-лимон, жасмин-троянда, лаванда-пачулі, евкаліпт-лимон, лаванда-лимон та багато інших ароматів, які Ви можете обрати у нашому Масажному Центрі перед сеансом масажу.

У нас працюють професіонали з багаторічним досвідом роботи, тому можете не хвилюватись, температура розтопленої аромасвічки буде від + 40 ̊- 45 ̊С і буде комфортна для Вашого тіла.

Це питання дуже індивідуальне і залежить від типу Вашої шкіри та Ваших вподобань. Та більшість наших клієнтів бажають залишити на тілі легкий приємний аромат від аромасвічки та приємне зволоження на шкірі і не йдуть в душ.

Аромамасаж свічками – це приємним розслабляючий масаж розтопленою ароматичною сумішшю олій. Перед масажем майстер запалює аромасвічку і вона топиться. Коли топиться аромасвічка, ми отримуємо чудову теплу приємну олію, насичену поживними речовинами мигдальної олії, кокосової олії, олії макадамії, олії виноградних кісточок, олії ши, олії жожоба та різних ефірні олій із відповідним ароматом аромасвічки.

Бажаєте записатись на масаж
Аромамасаж свічками?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 450 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше