Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Авторський масаж

Авторський масаж

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв 120 хв
Вартість:
1100 1350 1550 1850 1950 2350

Авторський масаж у Львові дозволить Вам отримати відчуття, яких більше ніколи не зустрічали, а також зарядитись величезною дозою приємних емоцій, зміцнити своє здоров’я.

Цей вид масажу був розроблений засновницею Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak Наталією Безвуляк. У масажі поєднуються найкращі рухи з тридцяти технік. У цьому комплексі гармонійно зходяться кращі розслабляючі техніки найкорисніших масажних культур світу – розслаблення європейських масажів та оздоровчі властивості азіатських методик.

В результаті, все Ваше тіло буде ретельно опрацьовано руками вмілого майстра. Авторський масаж у Львові поєднує в собі все найкраще, що є в усіх відомих техніках. Тобто, в одному сеансі Ви отримуєте наступне:

 1. Класичний Європейський масаж, що допомагає розслабити м’язи та відкрити активні точки на тілі.
 2. Тайський масаж, який допомагає пропрацювати Вашу розтяжку.
 3. Тибетський масаж, що сприяє розкриттю енергетичних каналів.

Це саме так! В одному Авторському масажі у Львові Ви зможете отримати все найкраще. Досить непоганий спосіб провести свій вільний час, чи не так?

 

Чому варто вибрати Авторський масаж?

Створення такої техніки масажу є результатом величезної роботи. Персонально для Вас Наталія Безвуляк проаналізувала переваги найефективніших масажних технік та вибрала серед них найкращі рухи, які принесуть найбільше розслаблення та користь для Вашого організму.

Результат обов’язково Вас здивує тим, наскільки незвичайними будуть відчуття від Авторського масажу у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

Якими досягненнями славиться масаж Наталії Безвуляк?

 1. Безапеляційна перемога в змаганні авторських технік «Битва Титанів».
 2. Лідер в Першому масажному чемпіонаті в Західній Україні.
 3. Улюблений масаж наших клієнтів.

 

Як цей масаж допоможе Вам?

Завдяки тому, що використовуються різні техніки та методики, то й оздоровча дія на організм теж велика. Це означає, що у Вас обов’язково покращиться кровообіг, транспортування кисню до органів та тканин. В результаті, прискорюється процес обміну речовин та загальний стан організму. Завдяки вмілим рухам майстра, ретельно прогріваються м’язи, що дозволяє розслабити їх, знявши напругу.

Після сеансу Авторського масажу у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak, ціни на який здивують Вас своєю доступністю, у Вас покращиться настрій, організм наповниться енергією для нових звершень. Не варто навіть говорити про величезну дозу задоволення, яку Ви отримаєте під час сеансу.

У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak Ви забудете про неприємності. Ви абстрагуєтесь від зовнішнього світу та опинитесь у рукотворній казці, в якій Вам буде дуже добре.

Авторський масаж у Львові – це величезна користь для організму, насичення потужним запасом енергії, а також знайомство з мультикультурним світом через дотики майстра до Вашого тіла.

Готові отримати неповторні відчуття, які ніколи не зможете забути?

Є певні групи людей, для яких масаж буде протипоказаний. Аби не нашкодити собі, радимо Вам детальніше ознайомитись з протипоказами:

 • Наявність гнійного захворювання.
 •  Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Хвороби крові.
 • Алергічні та шкірні захворювання.
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 •  Захворювання лімфатичної системи.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста. Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Авторський масаж – це власний масаж засновниці Deluxe by Bezvuliak Наталії Безвуляк. Вона його створила, тому і назвала його своїм Авторським масажем. Усі працівники його виконують згідно протоколу. Вона передала знання усім нашим майстрам, особисто перевірила послідовність рухів та якість виконання даного масажу кожним масажистом.

Авторський масаж є приємним розслабляючим масажем з оздоровчим ефектом. Авторський масаж – це масаж на все тіло, він виконується по протоколу, в якому чітко прописані всі рухи. Масажисти вивчили цей протокол і виконують даний масаж за певною послідовністю рухів.
Відновлювальна терапія – це індивідуальний масаж для кожного нашого клієнта без прив’язки до жодних протоколів. Він може бути більш сильнішим та глибшим, може бути розслабляючим. Під час Відновлювальної терапії майстер має можливість затриматись на певній ділянці Вашого тіла довше і приділити їй стільки уваги, скільки необхідно.

Завдяки додаткам до масажу є можливість зробити Ваш масаж значно цікавішим.
Можете обрати додаток гаряче каміння. щоб максимально Вас розслабити та прогріти тіло.
Перкусор, банки, блейди та Ток Сен – спрямовані на збільшення лікувального ефекту.
Додатки масаж шиї та голови, масаж обличчя та фут масаж – продовжать тривалість масажу на 30 хв довше.
Чаші, Ребозо та Аромасвічка допоможуть цей масаж зробити оригінальнішим.
Телефонуйте до нас, ми з радістю Вас проконсультуємо.

Техніки у цих масажах дійсно схожі, оскільки обидва масажі створила наша засновниця Наталія Безвуляк.
Тибетський масаж – це масаж тривалістю лише 45 хв. Під час Тибетського масажу пропрацьовується лише спина та в кінці масажу виконується масаж шиї та голови.
Авторський масаж маємо тривалість 60 хв, 90 хв та 120 хв. Це масаж на все тіло, а не лише на спинку. Коли виконується масаж на все тіло, організм значно краще розслабляється та відновлюється.

Бажаєте записатись на масаж
Авторський масаж?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 350 грн
  • 200 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 200 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 450 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше