Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Дитячий масаж

Дитячий масаж

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
45 хв
Вартість:
800 950

Для чого діткам часто рекомендують дитячий масаж?

Майже всі мами задаються цим питанням? А чи потрібен моїй дитині масаж?
Профілактичний дитячий масаж у виконанні професіоналів Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak – це легкий та дієвий спосіб укріпити здоров’я Вашої дитини.

Профілактичний дитячий масаж нормалізує всі процеси в організмі дитини, сприяє правильному розвитку опорно-рухового апарату, покращує кровообіг і м’язевий тонус.

А саме головне – у неймовірно спокійній та красивій атмосфері Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak , де навколо все пропитано чистотою, турботою і любов’ю, Ваша дитинка отримає професійний тактильний контакт . А це сприяє розвитку мозку дитини.

Таким чином Ваша дитина пізнаватиме світ ще більше, розвиваючись у новій сфері, і з малку буде відчувати як це дбати про своє тіло, про своє здоров’я.

 

 

 

Дитячий масаж у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak дасть змогу показати Вашій дитині як це відпочивати «правильно» ще з малку. Не шкодячи своєму здоров’ю, а навпаки зміцнюючи його.

Тільки уявіть як Ваша маленька принцеса чи Ваш маленький принц, ідуть на масаж як дорослі! Їх оченята горять, бо дітки відчувають свою самостійність у цей момент.

Дитячий масаж розвиває у дітей впевненість в собі та стресостійкість. Позитивно впливає на їх психоемоційний стан, заспокоює їх.
У профілактичному дитячому масажі у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak є безліч плюсів.

Один з них – це коли Ви не маєте на кого залишити Вашу дитину, а на масаж до нас ну дуже хочете завітати. Тоді Ви маєте можливість записатись одночасно себе і свою дитину на масаж у Масажний Центр Deluxe by Bezvuliak.
Тому сміло приходьте із своїми дітками у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak, де Ви зможете укріпити здоров’я дитини, посприяти розвитку його організму та укріпити захисні сили.
Ви можете бути в одній масажній кімнаті з дитиною або в різних.
Вік діток, яких ми запрошуємо на масаж – від 6-ти до 14-ти років.

Тривалість профілактичного дитячого масажу у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak 45 хвилин. На масаж можна прийти в денний (з 09:00 до 17:00) або вечірній час (з 17:00 до 21:00).
Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Профілактичний дитячий масаж у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak виконується на професійній гіпоалергенній масажній олійці, не є лікувальним масажем. Звичайно цей масаж має певні протипоказання, і не всім діткам його можна робити.
Тому радимо Вам детальніше ознайомитись з протипоказами:

• Наявність гнійного захворювання у дитини.
• Запальний процес (будь-якої локалізації).
• Хвороби крові.
• Алергічні захворювання.
• Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
• Психічні хвороби з надмірним збудженням.
• При гострих захворюваннях суглобів та хребта.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити профілактичний дитячий масаж у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста. Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Вік діток, яких ми запрошуємо на масаж – від 6-ти до 14-ти років.

Так, Ви можете бути в одній масажній кімнаті з дитиною або в різних.

Так, до нас часто на масаж приходять цілими сім’ями. Можливість запису трьох-чотирьох осіб одночасно залежить від загруженості наших масажистів. Тому телефонуйте до нас і ми Вас проконсультуємо.

Звичайно бажано заздалегідь. Якщо он лайн запис Вам створити не вдається, зателефонуйте до нас і ми зорієнтуємо Вас по вільних годинах для запису.

Бажаєте записатись на масаж
Дитячий масаж?

  Додаткові послуги
  • 350 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше