Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї

авайський масаж
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
90хв
120хв
1800грн.
2300грн.
90хв
120хв
2200грн.
2800грн.

Вас турбують зайві думки?

З цієї причини погіршується сон, падає настрій та можуть навіть виникнути проблеми зі здоров’ям. Ви можете позбутися від цих проблем, якщо замовите масаж Ломі Ломі у Львові. Унікальність цього сеансу в величезному розслаблюючому ефекті, завдяки якому Ви повернете собі здоровий сон, наповнитеся позитивним настроєм та зможете відновити життєвий баланс енергії.

Всю цю користь Ви зможете отримати в студії Deluxe by Bezvuliak. З Вами буде працювати досвідчений масажист, який зможе ретельно опрацювати м’язи та допомогти Вам позбутися від усього негативу.

Комплексне розслаблення, зміцнення здоров’я та імунітету, а також дуже приємні відчуття від сеансу. Цілком непогані плюси для того, щоб відвідати нас.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Чому варто відчути на собі масаж Ломі Ломі?

 1. Виконується за допомогою особливих масел по гавайським рецептам.
 2. Сприяє зміцненню та оздоровленню всіх систем життєдіяльності в організмі.
 3. Тривала оздоровча дія від масажу.
 4. Ви будете довго відчувати задоволення від масажу.
 5. Масажист використовує складну та унікальну методику.
Гавайський масаж

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

 

 

 

Що робить масаж Ломі Ломі унікальним?

Для того, щоб виконати унікальну гавайську техніку, майстру потрібно бути дуже професійним. Справитися з таким завданням зможе далеко не кожен експерт, оскільки техніка занадто складна. Не тільки в Україні, а й у всій Європі досить мало фахівців, які здатні виконати масаж Ломі Ломі, відгуки про який зможете дізнатися на нашому сайті.

Тепер у Вас є можливість отримати задоволення від цього сеансу у Львові. У студії Deluxe by Bezvuliak ми зробимо все можливе, щоб Ви точно змогли розслабитися, отримати неймовірне задоволення та надовго забути про зайві думки. Наші майстри ідеально вивчили техніку цього древнього масажу.

Техніка масажу Ломі Ломі у Львові сильно відрізняється від звичайних масажів. Цей сеанс спрямований в першу чергу на очищення та перезавантаження людини. Під час масажу використовуються різні прийоми, які забезпечую максимальний релакс Вашому тілу.

Кому показано застосування масажу Ломі Ломі?

Звичайно, ця унікальна техніка допоможе Вам істотно оздоровити свій організм, зміцнити імунітет та стати набагато щасливішим. У деяких ситуаціях користь від нього буде набагато більшою. Яку користь Вам принесе масаж Ломі Ломі у Львові?

 1. Визволить від стресу або депресії.
 2. Допоможе відновити життєвий тонус.
 3. Насичує киснем тіло, розганяючи кров.
 4. Знімає внутрішні або зовнішні блоки.
 5. Морально розвантажує.
 6. Отримання величезного заряду позитивних емоцій.
 7. Поліпшення роботи опорно-рухового апарату.

До Вас повернеться здоровий сон, Ви зможете омолодитися зовні та внутрішньо, а також наберетеся сил. Ви відразу ж відчуєте, як Вам стане легко дихати, відкриється маса нових можливостей, зміцниться імунітет та отримаєте масу позитивних емоцій.

Протипоказання до масажу Ломі Ломі

Нам дуже важливий стан Вашого здоров’я, тому в разі наявності у Вас протипоказань, ми рекомендуємо Вам обов’язково проконсультуватися з лікарем. Краще поспілкуватися з медиком перед масажем Ломі Ломі у Львові в наступних ситуаціях:

 1. Отруєння:
 2. Інфекційні недуги;
 3. Онкологія;
 4. Порушення роботи лімфатичної системи;
 5. Відкриті та закриті переломи кістки;
 6. Виразка шлунка;
 7. Рани та нариви на шкірі.

Обов’язково проконсультуйтеся з нами, щоб ми змогли Вам допомогти підібрати оптимальні умови для виконання сеансу. З огляду на особливості Вашого здоров’я, ми зможемо зробити масаж Ломі Ломі, ціни на який здивують своєю доступністю, максимально корисним для вашого фізичного стану.

Запис онлайн