Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї

Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв 120 хв
Вартість:
1800 2200 2300 2800

Деталі масажу:

Вас турбують зайві думки?З цієї причини погіршується сон, падає настрій та можуть навіть виникнути проблеми зі здоров’ям. Ви можете позбутися від цих проблем, якщо замовите масаж Ломі Ломі у Львові. Унікальність цього сеансу в величезному розслаблюючому ефекті, завдяки якому Ви повернете собі здоровий сон, наповнитеся позитивним настроєм та зможете відновити життєвий баланс енергії.

Всю цю користь Ви зможете отримати в студії Deluxe by Bezvuliak. З Вами буде працювати досвідчений масажист, який зможе ретельно опрацювати м’язи та допомогти Вам позбутися від усього негативу.

Комплексне розслаблення, зміцнення здоров’я та імунітету, а також дуже приємні відчуття від сеансу. Цілком непогані плюси для того, щоб відвідати нас.

Що робить масаж Ломі Ломі унікальним?

Для того, щоб виконати унікальну гавайську техніку, майстру потрібно бути дуже професійним. Справитися з таким завданням зможе далеко не кожен експерт, оскільки техніка занадто складна. Не тільки в Україні, а й у всій Європі досить мало фахівців, які здатні виконати масаж Ломі Ломі, відгуки про який зможете дізнатися на нашому сайті.

Тепер у Вас є можливість отримати задоволення від цього сеансу у Львові. У студії Deluxe by Bezvuliak ми зробимо все можливе, щоб Ви точно змогли розслабитися, отримати неймовірне задоволення та надовго забути про зайві думки. Наші майстри ідеально вивчили техніку цього древнього масажу.

Техніка масажу Ломі Ломі у Львові сильно відрізняється від звичайних масажів. Цей сеанс спрямований в першу чергу на очищення та перезавантаження людини. Під час масажу використовуються різні прийоми, які забезпечую максимальний релакс Вашому тілу.

Кому показано застосування масажу Ломі Ломі?

Звичайно, ця унікальна техніка допоможе Вам істотно оздоровити свій організм, зміцнити імунітет та стати набагато щасливішим. У деяких ситуаціях користь від нього буде набагато більшою. Яку користь Вам принесе масаж Ломі Ломі у Львові?

 1. Визволить від стресу або депресії.
 2. Допоможе відновити життєвий тонус.
 3. Насичує киснем тіло, розганяючи кров.
 4. Знімає внутрішні або зовнішні блоки.
 5. Морально розвантажує.
 6. Отримання величезного заряду позитивних емоцій.
 7. Поліпшення роботи опорно-рухового апарату.

До Вас повернеться здоровий сон, Ви зможете омолодитися зовні та внутрішньо, а також наберетеся сил. Ви відразу ж відчуєте, як Вам стане легко дихати, відкриється маса нових можливостей, зміцниться імунітет та отримаєте масу позитивних емоцій.

Протипоказання до масажу Ломі Ломі

Нам дуже важливий стан Вашого здоров’я, тому в разі наявності у Вас протипоказань, ми рекомендуємо Вам обов’язково проконсультуватися з лікарем. Краще поспілкуватися з медиком перед масажем Ломі Ломі у Львові в наступних ситуаціях:

 1. Отруєння:
 2. Інфекційні недуги;
 3. Онкологія;
 4. Порушення роботи лімфатичної системи;
 5. Відкриті та закриті переломи кістки;
 6. Виразка шлунка;
 7. Рани та нариви на шкірі.

Обов’язково проконсультуйтеся з нами, щоб ми змогли Вам допомогти підібрати оптимальні умови для виконання сеансу. З огляду на особливості Вашого здоров’я, ми зможемо зробити масаж Ломі Ломі, ціни на який здивують своєю доступністю, максимально корисним для вашого фізичного стану.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний“ допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте гавайський масаж Ломі Ломі Нуї. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше