Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї

Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
90 хв 120 хв
Вартість:
2100 2500 2600 3200

Вас турбують зайві думки?

З цієї причини погіршується сон, падає настрій та можуть навіть виникнути проблеми зі здоров’ям. Ви можете позбутися цих проблем, якщо замовите масаж Ломі Ломі Нуї у Львові. Унікальність цього сеансу у величезному розслаблюючому ефекті, завдяки якому Ви повернете собі здоровий сон, наповнитеся позитивним настроєм та зможете відновити життєвий баланс енергії.

Всю цю користь Ви зможете отримати у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

З Вами буде працювати досвідчений масажист, який зможе ретельно опрацювати м’язи та допомогти Вам позбутися від усього зайвого.

Комплексне розслаблення, зміцнення здоров’я та імунітету, а також дуже приємні відчуття від сеансу  – Цілком непогані плюси для того, щоб відвідати нас.

Що робить масаж Ломі Ломі унікальним?

Для того, щоб виконати унікальну гавайську техніку, майстру потрібно бути дуже професійним. Справитися з таким завданням зможе далеко не кожен експерт, оскільки техніка занадто складна. Не тільки в Україні, а й у всій Європі досить мало фахівців, які здатні виконати масаж Ломі Ломі, відгуки про який зможете дізнатися на нашому сайті.

Тепер у Вас є можливість отримати задоволення від цього сеансу у Львові. У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak ми зробимо все можливе, щоб Ви точно змогли розслабитися, отримати неймовірне задоволення та надовго забути про зайві думки. Наші майстри ідеально вивчили техніку цього древнього масажу.

Техніка масажу Ломі Ломі Нуї у Львові сильно відрізняється від звичайних масажів. Цей сеанс спрямований в першу чергу на очищення та перезавантаження людини. Під час масажу використовуються різні прийоми, які забезпечую максимальний релакс Вашому тілу.

Кому показано застосування масажу Ломі Ломі Нуї?

Звичайно, ця унікальна техніка допоможе Вам істотно оздоровити свій організм, зміцнити імунітет та стати набагато щасливішим.

Яку користь Вам принесе масаж Ломі Ломі Нуї у Львові?

 1. Визволить від стресу або депресії.
 2. Допоможе відновити життєвий тонус.
 3. Насичить киснем тіло, розганяючи кров.
 4. Зніме внутрішні або зовнішні блоки.
 5. Морально розвантажить.
 6. Отримаєте величезний заряд позитивних емоцій.
 7. Поліпшите роботу опорно-рухового апарату.

До Вас повернеться здоровий сон, Ви зможете омолодитися зовні та внутрішньо, а також наберетеся сил. Ви відразу ж відчуєте, як Вам стане легше дихати, відкриється маса нових можливостей, зміцниться імунітет та отримаєте масу позитивних емоцій.

Протипоказання до масажу Ломі Ломі Нуї:

Нам дуже важливий стан Вашого здоров’я, тому в разі наявності у Вас протипоказань, ми рекомендуємо Вам обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Краще поспілкуватися з медиком перед масажем Ломі Ломі у Львові в наступних ситуаціях:

 1. Інфекційні недуги, гарячка;
 2. Онкологія;
 3. Порушення роботи лімфатичної системи;
 4. Рани та нариви на шкірі.
 5. Критичні дні у жінок.

Обов’язково проконсультуйтеся з нами, щоб ми змогли Вам допомогти підібрати оптимальні умови для виконання сеансу.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Кожен тип масажу має свої особливості. Все залежить від того, що Ви очікуєте від масажу – розслаблення, енергетичного наповнення, нових емоцій чи можливо оздоровлення. Наприклад, “Аюрведичний” чи масаж “В чотири руки” допоможуть Вам максимально розслабитись. Це стосується також всіх SPA масажів. Якщо хочете відчути щось особливе – спробуйте масаж “Фантазія майстра”, тонізуюче – масаж “Ломі Ломі Нуї” чи “Вулкан емоцій”. Також можемо запропонувати ексклюзивні масажі, які підходять для пари – це “Мелодія сердець” або “Рай для двох”.

Всі масажі нашого Масажного Центру несуть оздоровчий ефект. Якщо Ви маєте індивідуальні побажання, відчуваєте біль у певних ділянках, яким Ви хотіли б приділити більше уваги – тоді оберіть масаж “Відновлювальна терапія” або “Фантазія майстра”. Якщо бажаєте розслабитись, отримати релакс масаж із оздоровчим ефектом – чудово підійдуть усі масажі з нашого прайсу. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати найкращий масаж для Вас.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням масажу проконсультуватись з лікарем. Якщо лікар порадить певний масаж не проводити за станом здоров’я, то можемо спробувати замінити Ваш вибір на інший масаж, що матиме оздоровчу дію на інші частини тіла. Телефонуйте до нас, ми з радістю Вас проконсультуємо.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого відвідування масажу у нашому Масажному Центрі. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти курс. Кількість масажів визначається нашими майстрами масажу для кожного клієнта індивідуально. Після проходження курсу масажів Ви довгий час будете відчувати чудове самопочуття. А також будете наповнені енергією для нових звершень.

Бажаєте записатись на масаж
Гавайський масаж Ломі Ломі Нуї?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше