Масаж в 4 руки

тандем масаж у 4 руки у Львові
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
90хв
1700грн.
2500грн.
60хв
90хв
2100грн.
3100грн.

Як отримати вдвічі більше задоволення від масажу?

Неймовірні відчуття, тисячі приємних дотиків по всьому тілу. Саме це Ви отримаєте від масажу в 4 руки у Львові. Ексклюзивна послуга тільки для Вас від студії Deluxe by Bezvuliak. Відчуття, які варто спробувати кожному, тому що це неможливо забути.

Це особливий масаж, який виконується тандемом фахівців. Ви зможете отримати вдвічі більше здоров’я, задоволення і приємних відчуттів, ніж від звичайного масажу. Ви будете заряджатися новими життєвими силами в той момент, як вправні майстри будуть ретельно проробляти кожну частинку Вашого тіла. Це допоможе Вам ідеально розслабити всі свої м’язи, відчути себе ватою в руках досвідчених масажистів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Чим Вас здивує масаж в 4 руки?

 1. Його рекомендують невропатологи для зняття нервової напруги.
 2. Володіє малою кількістю протипоказань.
 3. Під час сеансу масажисти оброблять всі ділянки Вашого тіла.
 4. Поліпшується еластичність шкіри.
 5. Допомагає позбутися від болю.
 6. Отримайте величезну дозу позитивних вражень.

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

 

 

 

 

Причини популярності масажу в 4 руки

Головний плюс цього сеансу в тому, що кожен м’яз на Вашому тілі опрацьовується в два рази краще. Тобто в той момент, поки один фахівець масажує Вашу спину, інший працює зі ступнями ніг. Завдяки цьому істотно збільшується оздоровчий ефект на організм.

Як результат, масаж в 4 руки у Львові дозволить приділити максимум уваги кожній частині тіла. Завдяки цьому Ви отримаєте неймовірні відчуття від процедури.

Важливою перевагою масажу є те, що Ви не будете концентрувати свою увагу на руках однієї людини. Завдяки чому Ваша свідомість теж буде розслабленою. Ви отримаєте бажану підзарядку життєвою енергією, яка дасть сили Вам для нових звершень.

Ще одна перевага цього сеансу в тому, що Ви отримуєте максимум задоволення за помірну кількість часу. Особливо це корисно, якщо у Вас обмежений час перебування у Львові. І тоді у Вас точно знайдуться сили на те, щоб подивитися чудове місто. Тому що ми цінуємо Ваш час і розуміємо, як Ви зайняті.

Показання до того, щоб спробувати масаж у 4 руки

Ми в першу чергу радимо пройти курс унікального масажу в тому випадку, якщо у Вас:

 • Порушення сну;
 • Проблеми з обмінними процесами в організмі;
 • Перші ознаки старіння шкіри;
 • Поганий настрій;
 • Депресія або стрес;
 • Хронічна втома;
 • Шкірні висипання.

З цього можна визначити, наскільки корисним є масаж в 4 руки, відгуки про який зустрінете у нас на сайті. Це не тільки можливість отримати неймовірні враження, але й суттєво підняти рівень свого здоров’я.

Протипоказання до масажу

Масаж в 4 руки у Львові приносить величезну користь організму, покращуючи Ваш настрій, розслабляючи м’язи та нерви. Однак деякі люди перебувають в зоні ризику, коли перед проходженням сеансу краще обов’язково проконсультуватися з лікарем. В яких ситуаціях краще це зробити?

 1. Вагітність (особливо перший триместр).
 2. Період менструації.
 3. Хронічні захворювання шкіри.
 4. Наявність доброякісної або злоякісної пухлини.

Звичайно, що це не повний перелік протипоказань, а тільки основні пункти. Якщо у Вас є хронічні проблеми зі здоров’ям, то буде розумно перед процедурою поспілкуватися з сімейним лікарем. Ми завжди радимо Вам бути уважними до Вашому здоров’ю, оскільки нам це важливо.

Ми намагаємося зробити для Вас все по максимуму, залишити Вам тільки найкращі враження від масажу в 4 руки у Львові. Вам залишається тільки записатися до нас на прийом, щоб отримати заслужену дозу здоров’я та задоволення.

Запис онлайн