Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж в 4 руки

Масаж в 4 руки

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв 120 хв
Вартість:
2000 2400 3000 3600 4000 4800

Деталі масажу:

Неймовірні відчуття, тисячі приємних дотиків по всьому тілу. Саме це Ви отримаєте від масажу в 4 руки у Львові. Ексклюзивна послуга тільки для Вас від студії Deluxe by Bezvuliak. Відчуття, які варто спробувати кожному, тому що це неможливо забути.

Це особливий масаж, який виконується тандемом фахівців. Ви зможете отримати вдвічі більше здоров’я, задоволення і приємних відчуттів, ніж від звичайного масажу. Ви будете заряджатися новими життєвими силами в той момент, як вправні майстри будуть ретельно проробляти кожну частинку Вашого тіла. Це допоможе Вам ідеально розслабити всі свої м’язи, відчути себе ватою в руках досвідчених масажистів.

Причини популярності масажу в 4 руки

Головний плюс цього сеансу в тому, що кожен м’яз на Вашому тілі опрацьовується в два рази краще. Тобто в той момент, поки один фахівець масажує Вашу спину, інший працює зі ступнями ніг. Завдяки цьому істотно збільшується оздоровчий ефект на організм.

Як результат, масаж в 4 руки у Львові дозволить приділити максимум уваги кожній частині тіла. Завдяки цьому Ви отримаєте неймовірні відчуття від процедури.

Важливою перевагою масажу є те, що Ви не будете концентрувати свою увагу на руках однієї людини. Завдяки чому Ваша свідомість теж буде розслабленою. Ви отримаєте бажану підзарядку життєвою енергією, яка дасть сили Вам для нових звершень.

Ще одна перевага цього сеансу в тому, що Ви отримуєте максимум задоволення за помірну кількість часу. Особливо це корисно, якщо у Вас обмежений час перебування у Львові. І тоді у Вас точно знайдуться сили на те, щоб подивитися чудове місто. Тому що ми цінуємо Ваш час і розуміємо, як Ви зайняті.

Показання до того, щоб спробувати масаж у 4 руки

Ми в першу чергу радимо пройти курс унікального масажу в тому випадку, якщо у Вас:

 • Порушення сну;
 • Проблеми з обмінними процесами в організмі;
 • Перші ознаки старіння шкіри;
 • Поганий настрій;
 • Депресія або стрес;
 • Хронічна втома;
 • Шкірні висипання.

З цього можна визначити, наскільки корисним є масаж в 4 руки, відгуки про який зустрінете у нас на сайті. Це не тільки можливість отримати неймовірні враження, але й суттєво підняти рівень свого здоров’я.

Протипоказання до масажу

Масаж в 4 руки у Львові приносить величезну користь організму, покращуючи Ваш настрій, розслабляючи м’язи та нерви. Однак деякі люди перебувають в зоні ризику, коли перед проходженням сеансу краще обов’язково проконсультуватися з лікарем. В яких ситуаціях краще це зробити?

 1. Вагітність (особливо перший триместр).
 2. Період менструації.
 3. Хронічні захворювання шкіри.
 4. Наявність доброякісної або злоякісної пухлини.

Звичайно, що це не повний перелік протипоказань, а тільки основні пункти. Якщо у Вас є хронічні проблеми зі здоров’ям, то буде розумно перед процедурою поспілкуватися з сімейним лікарем. Ми завжди радимо Вам бути уважними до Вашому здоров’ю, оскільки нам це важливо.

Ми намагаємося зробити для Вас все по максимуму, залишити Вам тільки найкращі враження від масажу в 4 руки у Львові. Вам залишається тільки записатися до нас на прийом, щоб отримати заслужену дозу здоров’я та задоволення.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний” допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте “Фантазія майстра”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Перезавантаження це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж в 4 руки?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше