Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Масаж “В 4 руки”

Масаж “В 4 руки”

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв
Вартість:
2200 2650 3300 4000

Неймовірні відчуття, тисячі приємних дотиків по всьому тілу. Саме це Ви отримаєте від масажу “В 4 руки” у Львові. Ексклюзивна послуга тільки для Вас від Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Відчуття, які варто спробувати кожному, тому що це неможливо забути.

Це особливий масаж, який виконується тандемом фахівців. Ви зможете отримати вдвічі більше здоров’я, задоволення і приємних відчуттів, ніж від звичайного масажу. Ви будете заряджатися новими життєвими силами в той момент, коли вправні майстри будуть ретельно проробляти кожну частинку Вашого тіла. Це допоможе Вам ідеально розслабити всі свої м’язи, відчути себе шоколадкою в руках досвідчених масажистів.

Причини популярності масажу “В 4 руки”

Головний плюс цього сеансу в тому, що кожен м’яз на Вашому тілі опрацьовується в два рази краще. Тобто в той момент, поки один фахівець масажує Вашу спину, інший працює зі ступнями ніг. Завдяки цьому істотно збільшується оздоровчий ефект на організм.

Як результат, масаж “В 4 руки” у Львові дозволить приділити максимум уваги кожній частині тіла. Завдяки цьому Ви отримаєте неймовірні відчуття від сеансу.

Важливою перевагою масажу є те, що Ви не будете концентрувати свою увагу на руках однієї людини. Завдяки чому Ваша свідомість теж буде розслабленою. Ви отримаєте бажану підзарядку життєвою енергією, яка дасть сили Вам для нових звершень.

Ще одна перевага цього сеансу в тому, що Ви отримуєте максимум задоволення за помірну кількість часу. Особливо це корисно, якщо у Вас обмежений час перебування у Львові. І тоді у Вас точно знайдуться сили на те, щоб подивитися чудове місто. Тому що ми цінуємо Ваш час і розуміємо, як Ви зайняті.

Показання до того, щоб спробувати масаж “В 4 руки”:

Ми в першу чергу радимо відвідати унікальний масаж в тому випадку, якщо у Вас:

 • Порушення сну;
 • Проблеми з обмінними процесами в організмі;
 • Перші ознаки старіння шкіри;
 • Поганий настрій;
 • Депресія або стрес;
 • Хронічна втома.

З цього можна визначити, наскільки корисним є масаж “В 4 руки”, відгуки про який зустрінете у нас на сайті. Це не тільки можливість отримати неймовірні враження, але й суттєво підняти рівень свого здоров’я.

Протипоказання до масажу

Масаж в 4 руки у Львові приносить величезну користь організму, покращуючи Ваш настрій, розслабляючи м’язи та нерви. Однак деякі люди перебувають в зоні ризику, коли перед проходженням сеансу краще обов’язково проконсультуватися з лікарем. В яких ситуаціях краще це зробити?

 1. Вагітність.
 2. Період менструації.
 3. Хронічні захворювання шкіри.
 4. Наявність доброякісної або злоякісної пухлини.

Звичайно, що це не повний перелік протипоказань, а тільки основні пункти. Якщо у Вас є хронічні проблеми зі здоров’ям, то буде розумно перед сеансом поспілкуватися з сімейним лікарем. Ми завжди радимо Вам бути уважними до Вашому здоров’ю, оскільки нам це важливо.

Ми намагаємося зробити для Вас все по максимуму, залишити Вам тільки найкращі враження від масажу “В 4 руки” у Львові. Вам залишається тільки записатися до нас на прийом, щоб отримати заслужену дозу здоров’я та задоволення.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

Масаж “В чотири руки” можуть виконувати або два майстра дівчини, або майстри дівчина і хлопець. Це залежить від побажань наших клієнтів або від завантаженості майстрів.

Оскільки масаж потребує щоб одночасно були вільні два майстра, рекомендуємо Вам на даний масаж записуватись заздалегідь. Для цього Вам достатньо просто зателефонувати за контактними номерами телефону, вказаними на сайті.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням масажу, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна виконувати у Вашому випадку. При цьому, якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можемо спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла. Тому телефонуйте, ми Вас проконсультуємо.

Для вагітних жінок пропонуємо Deluxe by Bezvuliak масаж для вагітних “Красива мама”. Його рекомендовано відвідати з другого триместру вагітності та з дозволу лікуючого лікаря. Даний масаж спеціально розроблений для того щоб оздоровити вагітну жінку, розслабити спазмовані м’язи та допомогти зробити вагітність легкою та приємною.

Бажаєте записатись на масаж
Масаж “В 4 руки”?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 350 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 450 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше