Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Сон Падишаха

Сон Падишаха

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
3300 3900

Деталі масажу:

Масаж в 6 рук, ціни на який приємно здивують в цьому році, є дуже корисним способом провести час. Перед сеансом Ми Вас проконсультуємо щодо можливих протипоказань до процедури:

 1. Проблеми з серцево-судинною системою.
 2. Нещодавно отримані травми опорно-рухового апарату.
 3. Хвороби судин.
 4. Захворювання епітелію.
 5. Психічні розлади.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я і безпеку, тому підберемо максимально ефективні техніки масажу спеціально для Вас. В першу чергу для нас важливо, щоб після сеансу масажу в 6 рук у Львові Ви відчували себе ідеально. Для цього ми в студії Deluxe by Bezvuliak викладаємось на повну, роблячи Вам дуже приємно. Ви б хотіли отримати райську насолоду?

Ви колись отримували сильне задоволення від масажу?

Уявіть, що ці почуття збільшуються утричі. Непогана перспектива, щоб провести вільний час із задоволенням? Масаж у 6 рук у Львові у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – унікальна можливість для того, щоб зарядитися позитивною енергією, зміцнити своє здоров’я та підняти настрій.

За одну годину масажу в Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak Ви отримаєте той же ефект, як би один масажист робив три-чотири години. А Ви все задоволення отримаєте одночасно! Спочатку буде проведено SPA ритуал для ніг, як підготовка до самого таїнства масажу. В цей час майстри промасажують Ваші плечі, руки, максимально розслаблять Ваше тіло, знімуть втому з ніжок. І тільки після цього попереднього розслаблення, почнеться справжня магія мистецтва масажу – три майстри масажу будуть використовувати різні техніки, обробляти одночасно різні частини тіла та ретельно працювати з м’язами Вашого тіла, стопами, головою. Все це для того, щоб Ви буквально розчинилися у морі задоволення, яке Вам подарує масаж у шість рук у Львові у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

Кому рекомендовано “Сон Надишаха” ?

•  Якщо Ви давно хочете спробувати щось особливе або зробити особливий подарунок,
•  Якщо Ви живете в стресі і не маєте час на себе та на відпочинок,
•  Якщо Ви ведете сидячий спосіб життя і Ваше тіло давно потребує дбайливої уваги,
•  Якщо Ви перебуваєте у фізичному та емоційному напруженні,
•  Якщо Ви бажаєте скинути зайве з Вашого тіла і покращити лімфоток і кровоток,
•  Хочете покращити метаболізм та відновитись,
•  Бажаєте підняти настрій та зарядитись життєвою енергією.

Загальна тривалість “Сон Падишаха” або “Сон Богині” 60 хвилин. На масаж можна прийти в денний (з 09:00 до 17:00) або вечірній час (з 17:00 до 21:00).
Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Протипоказання до масажу

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме тому ми попереджаємо про деякі протипоказання до проведення масажу “Сон Падишаха” або “Сон Богині”:

•  Наявність гнійного захворювання.
•  Запальний процес (будь-якої локалізації).
•  Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
•  Кровотечі.
•  Психічні хвороби з надмірним збудженням.
•  Алергічні захворювання.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний” допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте “Фантазія майстра”. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Перезавантаження це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Сон Падишаха?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше