Пілінг тіла

Пілінг тіла Львів
Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
850грн.
60хв
1000грн.

На що звертають увагу люди в першу чергу при знайомстві з Вами?

Напевно, думаєте, що одяг. Набагато цікавіше Вашому співрозмовнику оглянути Вашу шкіру, щоб оцінити стан Вашого здоров’я. Пілінг тіла у Львові дозволить Вам отримати якісний догляд за своєю шкірою, що не залишиться непоміченим іншими людьми. Адже Вам хочеться завжди виглядати незрівнянно, чи не так?

Головне, що Ви отримаєте від подібної послуги – це красу та здоров’я. Хіба не до цього Ви прагнете кожен день, використовуючи косметику, сидячи на дієтах та займаючись спортом. Пілілнг тіла у Львові – це професіональний догляд за Вашою шкірою, адже Ви цього заслуговуєте. І з цим Вам допоможуть в студії Deluxe by Bezvuliak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Чому так корисний пілінг тіла?

 1. Прискорює регенерацію шкіри.
 2. Допомагає нейтралізувати висипання і прищі на шкірі.
 3. Нормалізує ліпідний баланс шкіри.
 4. Уповільнює процеси старіння.
 5. Сприяє якнайшвидшому видаленню відмерлих частин шкіри.

 

Пілінг тіла

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

 

 

Чому пілінг тіла у Львові користується такою популярністю?

Головна причина в тому, що ця процедура виконується не тільки в салонах краси, але її часто можна зустріти в косметичних кабінетах. Тобто ця послуга:

 • Поширена;
 • Володіє позитивним ефектом на здоров’я;
 • Може застосовуватися навіть в домашніх умовах.

Однак, дерматологи та косметологи впевнені, що при безграмотному виконанню пілінг тіла в домашніх умовах створює величезний ризик для здоров’я. Тому рекомендують звертатися до профільного фахівця.

У студії Deluxe by Bezvuliak Ви будете в безпеці. Для вас пілінг тіла, відгуки про який прочитаєте на нашому сайті, виконають експерти зі значним досвідом в цій сфері. Ми подбаємо про те, щоб Ви були здорові.

Як проводиться пілінг тіла у Львові?

Процедура починається з того, що на тіло наноситься скраб, який видаляє ороговілі частинки шкіри. Завдяки цьому прискорюється процес регенерації епітелію і незабаром на місці старої шкіри з’являється нова та молода шкіра.

У студії Deluxe by Bezvuliak використовується спеціальний скраб, в якому міститися поживні речовини. Це дозволяє зробити процедуру пілінгу тіла у Львові максимально корисним для здоров’я. Як результат, шкіра:

 • Стає пружною;
 • Наповнюється поживними речовинами;
 • Очищається
 • Зволожується.

Головні види пілінгу

 1. Поверхневий.
 2. Середній.
 3. Глибокий.

Для того, щоб Ви могли визначитися з оптимальним видом процедури, ми обов’язково надамо комплексну консультацію. Вибір відповідного виду пілінгу буде залежати від поточного стану шкіри.

Також на рішення експерта вплине в який період року буде проводиться процедура. Тому так важливо обов’язково проконсультуватися з фахівцем перед пілінгом тіла у Львові.

Коли краще буде утриматися від пілінгу?

Існують ризики для здоров’я в разі захворювань крові. Або в разі дерматологічних недугів. Також до списку ризику можна віднести:

 • Вагітність;
 • Злоякісна або доброякісна пухлина;
 • Період відновлення після операції.

Звичайно, це не повний список. Все залежить від індивідуальних характеристик кожної людини. Саме тому так важливо проконсультуватися з медиком перед тим, як проводити процедуру.

Якщо у Вас немає протипоказань, то пілілнг тіла у Львові принесе Вам максимум здоров’я і користі. Це допоможе очистити шкіру, оздоровити і омолодити її. Після очищення пір Ви відразу ж почнете відчувати себе краще, оскільки покращиться обмін речовин. Чи Ви хочете бути здоровими?

Запис онлайн