Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Пілінг тіла

Пілінг тіла

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв
Вартість:
1100 1300

На що звертають увагу люди в першу чергу при знайомстві з Вами? Напевно, думаєте, що одяг.

Набагато цікавіше Вашому співрозмовнику оглянути Вашу шкіру, щоб оцінити стан Вашого здоров’я. Пілінг тіла у Львові дозволить Вам отримати якісний догляд за своєю шкірою, що не залишиться непоміченим іншими людьми. Адже Вам хочеться завжди виглядати незрівнянно, чи не так?

Головне, що Ви отримаєте від подібної послуги – це красу та здоров’я. Хіба не до цього Ви прагнете кожен день, використовуючи косметику, сидячи на дієтах та займаючись спортом. Пілінг тіла у Львові – це професіональний догляд за Вашою шкірою, адже Ви цього заслуговуєте. І з цим Вам допоможуть в Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

 

Чому пілінг тіла у Львові користується такою популярністю?

Головна причина в тому, що ця процедура виконується не тільки в салонах краси, але її часто можна зустріти в косметичних кабінетах. Тобто ця послуга:

 • Поширена;
 • Володіє позитивним ефектом на здоров’я;
 • Може застосовуватися навіть в домашніх умовах.

Однак, дерматологи та косметологи впевнені, що при безграмотному виконанню пілінг тіла в домашніх умовах створює величезний ризик для здоров’я. Тому рекомендують звертатися до профільного фахівця.

У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak Ви будете в безпеці. Для Вас пілінг тіла виконають експерти зі значним досвідом в цій сфері. Ми подбаємо про те, щоб Ви були задоволені.

Як проводиться пілінг тіла у Львові?

Процедура починається з того, що на тіло наноситься скраб, який видаляє ороговілі частинки шкіри. Завдяки цьому прискорюється процес регенерації епітелію і незабаром на місці старої шкіри з’являється нова та молода шкіра.

У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak використовується спеціальний скраб, в якому містяться поживні речовини. Це дозволяє зробити сеанс пілінгу тіла у Львові максимально корисним для здоров’я. Як результат, шкіра:

 • Стає пружною;
 • Наповнюється поживними речовинами;
 • Очищається
 • Зволожується.

Коли краще буде утриматися від пілінгу?

Існують ризики для здоров’я в разі захворювань крові або в разі дерматологічних недугів.

Також до списку ризику можна віднести:

 • Менструація;
 • Злоякісна або доброякісна пухлина;
 • Період відновлення після операції.

Звичайно, це не повний список. Все залежить від індивідуальних характеристик кожної людини. Саме тому так важливо проконсультуватися з медиком перед тим, як проводити процедуру.

Якщо у Вас немає протипоказань, то пілінг тіла у Львові принесе Вам максимум здоров’я і користі. Це допоможе очистити шкіру, оздоровити і омолодити її. Після очищення пір Ви відразу ж почнете відчувати себе краще, оскільки покращиться обмін речовин. Чи Ви хочете бути здоровими?

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

СПА відпочинок “Трояндове відновлення” має тривалість 2 години. В нього входить максимальний комплекс розслабляючих процедур для догляду за тілом. Саме цей масаж ідеально підійде для тих клієнтів, які бажають чим довше провести час в нашому Масажному Центрі. Також можна ще додати до цього масажу додаток масаж обличчя або тайський масаж шиї та голови. Таким чином цей масаж триватиме ще на 30 хвилин довше і разом тривалість становитиме 2 години і 30 хвилин.

Щоб максимально Вас розслабити, пропонуємо додатки тривалістю 30 хвилин – масаж обличчя, масаж стоп або тайський масаж шиї та голови. Таким чином Ваш масаж триватиме ще на 30 хв довше. Якщо бажаєте спробувати щось особливе – спробуйте тибетські чаші або ж інші додатки представлені на нашому сайті.

Для вагітних жінок пропонуємо у Deluxe by Bezvuliak масаж для вагітних “Красива мама”. Його рекомендовано відвідувати з другого триместру вагітності та з дозволу лікуючого лікаря. Даний масаж спеціально розроблений для того, щоб оздоровити вагітну жінку, розслабити спазмовані м’язи та допомогти зробити вагітність легкою та приємною.

Вулкан емоцій – це масаж, де Ви отримуєте вдвічі більше задоволення, бо його виконують два майстра. Якщо бажаєте щоб чотири руки Вас максимально розслабляли і оздоровлювали – тоді Вулкан Емоцій саме для Вас.
“Трояндове відновлення” – це цілий двогодинний СПА комплекс, щоб максимально відпочити у нашому Масажному Центрі.
Якщо просто бажаєте спробувати що ж таке СПА масажі – рекомендуємо Вам почати з масажу Стоун терапія тривалістю 90 хв, масаж Мішечками Тай Дзи або масаж Аромасвічкою. А перед цими масажами підготувати шкіру та відвідати Пілінг тіла.

Бажаєте записатись на масаж
Пілінг тіла?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 450 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше