Стоун терапія

Час сеансу
09:00 - 17:00
17:00 - 21:00
Тривалість
60хв
90хв
120хв
900грн.
1250грн.
1600грн.
60хв
90хв
120хв
1100грн.
1500грн.
1900грн.

Що таке стоун терапія?

Стоун терапія – це порівняно молодий вид масажу, який виник в Америці і дуже швидко набрав популярності в Європі. Цей масаж є чудовим способом розслабитися і набратися нових відчуттів. Стоун-терапія, яка виконується в Студії масажного мистецтва Deluxe by Bezvuliak – це масаж гарячим камінням, яке повільно зігріває тіло людини, передаючи свої цілющі властивості, розширює пори шкіри, омолоджує та надає енергії. Цей вид масажу ідеально підходить в холодну пору року, коли так бракує світла і тепла. Він володіє оздоровчим та омолоджуючим ефектом, а результат від такого стоун-масажу ви зможете побачити одразу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Особливості стоун терапії:

  • Виконується спеціальним гарячим камінням;
  • Належить до спа-процедур;
  • Володіє сильним релакс ефектом;
  • Покращує кровообіг;
  • Розширює пори, позитивно впливає на зовнішній стан шкіри;
  • Розслаблює м’язи, повертає їх до нормального стану;
  • Сприяє зміцненню сну;
  • Дозволяє відновити душевний спокій.

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Спа-стоун терапія – дуже екзотичний вид масажу, який виконується із застосуванням спеціального каміння. Для цієї процедури може використовуватися холодне, гаряче, або ж комбіноване каміння (почергове використання гарячого і холодного). У Студії масажного мистецтва Deluxe by Bezvuliak виконують масаж гарячим камінням, і ефект від такого масажу є справді чудодійним. Для масажу використовують різні камені: це може бути бальзат, мармур чи камені з вулканічної породи. Найчастіше використовують останні, адже такі камені найкраще зберігають тепло і повільно передають його людині. Саме цей ефект повільної передачі тепла і створює неймовірну атмосферу – тіло людини поступово нагрівається і розслабляється.

Техніка виконання масажу гарячими камнями у Львові?

Спочатку камені нагрівають у спеціальному пристрої до оптимальної температури (вона є різною для кожного клієнта, тому тут важливим насамперед є ваш комфорт – камені не мають пекти і не мають бути холодними). Потім майстер починає сам стоун-масаж каменями, повільно масажуючи тіло людини.

Запис онлайн