Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Stone терапія

Stone терапія

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
60 хв 90 хв 120 хв
Вартість:
1150 1400 1600 1900 2200 2700

Що таке Стоун терапія? Стоун терапія – це порівняно молодий вид масажу, який виник в Америці і дуже швидко набрав популярності в Європі. Цей масаж є чудовим способом розслабитися і набратися нових відчуттів. Стоун-терапія у Львові, яка виконується у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak – це масаж гарячим камінням, яке повільно зігріває тіло людини, передаючи свої цілющі властивості, розширює пори шкіри, омолоджує та надає енергії. Цей вид масажу ідеально підходить в холодну пору року, коли так бракує світла і тепла. Він володіє оздоровчим та омолоджуючим ефектом, а ефект від такого стоун-масажу Ви зможете відчути одразу.

Техніка виконання масажу гарячими каменями у Львові?

Спочатку камені нагрівають у спеціальному пристрої до оптимальної температури (вона є різною для кожного клієнта, тому тут важливим насамперед є ваш комфорт – камені не мають пекти і не мають бути холодними). Потім майстер починає сам стоун-масаж каменями, повільно масажуючи тіло людини.

Спа стоун терапія – дуже екзотичний вид масажу, який виконується із застосуванням спеціального каміння. Для цієї процедури може використовуватися холодне, гаряче, або ж комбіноване каміння (почергове використання гарячого і холодного). У Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak виконують масаж гарячим камінням, і ефект від такого масажу є справді чудодійним. Для масажу використовують різні камені: це може бути бальзат, мармур чи камені з вулканічної породи. Найчастіше використовують останні, адже такі камені найкраще зберігають тепло і повільно передають його людині. Саме цей ефект повільної передачі тепла і створює неймовірну атмосферу – тіло людини поступово нагрівається і розслабляється.

Особливості та переваги стоун терапії

Стоун терапія — це унікальний масаж, аналогічних якому не існує. В порівнянні з іншими видами масажу, який температурно впливає на організм, цей масаж має ряд незаперечних плюсів:

 • можливість добитись локального дозованого перегріву чи охолодження, який вирішить конкретні проблеми в окремих ділянках;
 • відсутність загального перегрівання чи охолодження, адже нормальна вологість під час проведення стоун терапії спини дає можливість зменшити навантаження на дихальні та серцево-судинну системи (завдяки чому розширюється вік клієнтів, яким можна робити оздоровчі масажі);
 • є єдиним методом контрастної дії, який не потребує особливого обладнання, спеціально облаштованих кімнат і т.д.

Варто зазначити і той факт, що у сьогоднішній косметологічній сфері саме цей вид масажу поєднує в собі важливі фактори:

 1. Рефлекторна дія на організм, завдяки надавлюванню на біологічно активні точки в певній послідовності.
 2. Термічна дія має глибокий ефект.
 3. Тканини розминаються механічно.
 4. При постукуванні каменів відбувається глибокий вібраційний масаж.
 5. На вас впливає сама енергетика натурального каменю.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

У нас працюють професіонали з багаторічним досвідом роботи, тому можете не хвилюватись, температура каменів буде комфортна для Вашого тіла. Також Ви можете сказати про свої побажання майстру, який буде з Вами безпосередньо працювати під час масажу.

Вулкан емоцій – це масаж, де Ви отримуєте вдвічі більше задоволення, бо його виконують два майстра. Якщо бажаєте щоб чотири руки Вас максимально розслабляли і оздоровлювали – тоді Вулкан Емоцій саме для Вас.
“Трояндове відновлення” – це цілий двогодинний СПА комплекс, щоб максимально відпочити у нашому Масажному Центрі.
Якщо просто бажаєте спробувати що ж таке СПА масажі – рекомендуємо Вам почати з масажу Стоун терапія тривалістю 90 хв, масаж Мішечками Тай Дзи або масаж Аромасвічкою.

До цього масажу можна обрати тайський масаж шиї та голови, масаж стоп або масаж обличчя, кожен з яких тривалістю по 30 хв. Таким чином Ваш масаж триватиме ще на 30 хв довше. Якщо бажаєте спробувати щось особливе – спробуйте тибетські чаші або ж інші додатки представлені на нашому сайті.

Стоун Терапія це масаж гарячими каменями. Він розслаблюючий і досить глибокий. Майстер в основному працює камінням. Масаж мішечками Тай Дзи – делікатний та ніжний. Майстер працює як мішечками так і руками. До того ж мішечки дають свій приємний природній аромат трав та ароматерапію, чого не дають камені.

Бажаєте записатись на масаж
Stone терапія?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 300 грн
  • 200 грн
  • 500 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 360 грн
  • 450 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше