Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Трояндове відновлення

Трояндове відновлення

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
120 хв
Вартість:
2400 2900

Деталі масажу:

Загальна тривалість СПА комплексу «Трояндове відновлення» 120 хвилин. На масаж можна прийти в денний (з 09:00 до 17:00) або вечірній час (з 17:00 до 21:00).
Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме з цієї причини ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Трояндове відновлення»:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Кровотечі, менструація.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 • Алергічні захворювання.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як відбувається СПА комплекс «Трояндове відновлення»

СПА комплекс «Трояндове відновлення» – це справжній Вау ефект від того моменту, як Ви тільки переступите поріг масажної кімнати у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak і до останньої хвилини перебування у нашому Масажному Центрі.

Кімната у Deluxe by Bezvuliak буде прикрашена свіжими пелюстками троянд, довкола будуть горіти безліч маленьких свічок, і розслаблююча романтична атмосфера допоможе відпочити і відновитись, зняти напруження та втому не виїжджаючи з міста.

Масаж «Трояндове відновлення» включає в себе поєднання SPA ритуалу для ніг, де Ви зможете відчути себе справжнім королем чи королевою, пілінгу тіла, та після дбайливого очищення тіла – глибокий незабутній розслаблюючий СПА-масаж всього тіла аромасвічкою.

Який результат від СПА комплексу «Трояндове відновлення»?

 • Глибоке розслаблення при СПА ритуалі для стоп з пелюстками троянд та професійною німецькою косметикою по догляду за ніжками.
 • Детоксикацію шкіри та очищення від відмерлих клітин завдяки дбайливому пілінгу всього тіла,
 • Професійний масаж тіла на основі аромасвічки, зробленої з натуральних компонентів,
 • Ароматерапію від запаху аромасвічки, максимальне зволоження Вашої шкіри та розслаблення від ароматів якісного продукту.
 • Вишенька на торт – масаж шиї та голови на закінчення масажу, для зняття всіх накопичених тривог і стресів.
 • Скинете все зайве, фізичне та емоційне напруження, покращите настрій, зарядитесь позитивом та легкістю.

Відкрийте для себе новий, здоровий варіант відновлення та нереального відпочинку для душі тіла у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

Після масажу «Трояндове відновлення» наш Масажний Центр стане Вашим місцем сили на енергії, куди Ви захочете запросити Ваших найрідніших на найближчих людей, або просто повторити цей неймовірний СПА комплекс знову.

Зробіть собі свято – завітайте у наш Масажний Центр та спробуйте чудовий СПА комплекс «Трояндове відновлення» , або придбайте у подарунок.

Популярні запитання

Кожний тип масажу має свої характерні особливості й тому підходить для конкретної ситуації. Наприклад, “Вулкан емоцій” чи “Тантричний“ допоможуть Вам розслабитись.
А от якщо хочете відчути щось особливе, то спробуйте трояндове відновлення. Також є спеціальні масажі, які підходять для двох близьких людей.

Якщо маєте хронічні захворювання або інші протипоказання, то краще перед проведенням процедуру, проконсультуватись зі своїм лікарем. Той вже Вам порадить, який масаж можна використовувати у Вашому випадку.
При цьому, що якщо якийсь масаж краще не проводити за станом здоров’я, то завжди можна спробувати інший. Наприклад, що має дію на інші частини тіла.

Трояндове відновлення це один з тих масажів, які точно варто спробувати хоч раз у житті. Це можливість перелаштувати роботу організма на правильний лад і суттєво оздоровитись.
Люди, що часто користуються такою процедурою, рідше хворіють на простуду, краще переносять сезонні хвороби та не страждають від болі в суставах.

Насправді, відмінне самопочуття Ви вже будете спостерігати після першого сеансу масажу. А от для того, щоб ефект закріпити надовго, бажано пройти невеликий курс на 5-7 сеансів.
Тоді Ви довгий час будете відчувати відмінне самопочуття. А також будете наповнені енергію для нових цілей.

Бажаєте записатись на масаж
Трояндове відновлення?

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше