Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
Трояндове відновлення

Трояндове відновлення

Час сеансу:
09:00 - 17:00 17:00 - 21:00
Тривалість:
120 хв
Вартість:
2800 3400

Як відбувається СПА комплекс «Трояндове відновлення»

СПА комплекс «Трояндове відновлення» – це справжній Вау ефект від того моменту, як Ви тільки переступите поріг масажної кімнати у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak і до останньої хвилини перебування у нашому Масажному Центрі.

Кімната у Deluxe by Bezvuliak буде прикрашена свіжими пелюстками троянд, довкола будуть горіти безліч маленьких свічок, і розслаблююча романтична атмосфера допоможе відпочити і відновитись, зняти напруження та втому не виїжджаючи з міста.

Масаж «Трояндове відновлення» включає в себе поєднання SPA ритуалу для ніг, де Ви зможете відчути себе справжнім королем чи королевою, пілінгу тіла, та після дбайливого очищення тіла – глибокий незабутній розслаблюючий масаж всього тіла.

 

 

Який результат від СПА комплексу «Трояндове відновлення»?

 • Глибоке розслаблення при СПА ритуалі для стоп з пелюстками троянд та професійною німецькою косметикою по догляду за ніжками.
 • Детоксикацію шкіри та очищення від відмерлих клітин завдяки дбайливому трояндовому пілінгу всього тіла,
 • Професійний масаж тіла на основі трояндової олії,
 • Максимальне зволоження Вашої шкіри та розслаблення від ароматів якісних продуктів для масажу,
 • Вишенька на торт – масаж шиї та голови на закінчення масажу, для зняття всіх накопичених тривог і стресів.
 • Скинете все зайве, фізичне та емоційне напруження, покращите настрій, зарядитесь позитивом та легкістю.

Відкрийте для себе новий, здоровий варіант відновлення та нереального відпочинку для душі тіла у Масажному Центрі Deluxe by Bezvuliak.

Після масажу «Трояндове відновлення» наш Масажний Центр стане Вашим місцем сили на енергії, куди Ви захочете запросити Ваших найрідніших на найближчих людей, або просто повторити цей неймовірний СПА комплекс знову.

Зробіть собі свято – завітайте у наш Масажний Центр та спробуйте чудовий СПА комплекс «Трояндове відновлення» , або придбайте у подарунок.

Деталі масажу.

Загальна тривалість СПА комплексу «Трояндове відновлення» 120 хвилин. На масаж можна прийти в денний (з 09:00 до 17:00) або вечірній час (з 17:00 до 21:00).
Денний час 09:00 – 17:00 у нас зі знижкою.

Нам важливо, щоб Ви обов’язково були здорові. Саме з цієї причини ми попереджаємо про протипоказання до проведення масажу «Трояндове відновлення»:

 • Наявність гнійного захворювання.
 • Запальний процес (будь-якої локалізації).
 • Наявність пухлин (доброякісних та злоякісних).
 • Кровотечі, менструація.
 • Психічні хвороби з надмірним збудженням.
 • Алергічні захворювання.

У будь-якому випадку, перед проведенням масажу у Львові, проконсультуєтеся з фахівцем Масажного Центру Deluxe by Bezvuliak. Це дозволить підібрати ідеальну процедуру, яка підійде саме Вашому здоров’ю.

Якщо ніяких протипоказань у Вас немає, а бажання зробити масаж тіла у Львові є, тоді з нетерпінням чекаємо Вас у самому центрі міста.
Для того, аби дізнатись детальну інформацію щодо масажу – телефонуйте і наші спеціалісти детально проконсультують Вас.

Як виконується масаж

youtube video preview

Популярні запитання

СПА відпочинок “Трояндове відновлення” включає в себе максимальний комплекс розслабляючих процедур для догляду за тілом. Саме цей масаж ідеально підійде для тих клієнтів, які бажають чим довше провести час в нашому Масажному Центрі.

До цього масажу можна обрати тайський масаж шиї та голови або масаж обличчя, кожен з яких тривалістю по 30 хв. Таким чином Ваш масаж триватиме ще на 30 хв довше.

Так, є можливість додати ще додаток – масаж теплим камінням або тибетські чаші.
Після пілінгу тіла Ви отримаєте теплий СПА масаж із застосуванням гарячих каменів, що ще більше зможе Вас розслабити.
А щоб отримати нові враження – оберіть додатково Тибетські чаші, та отримайте щось особливе та незвідане в кінці масажу.

Так, ми маємо практику проведення такого СПА відпочинку в одній кімнаті для двох наших гостей. Це справжній СПА день у Deluxe by Bezvuliak для двох подруг, які хочуть розслабитись, або для пари, яка хоче провести час разом по-особливому.

Бажаєте записатись на масаж
Трояндове відновлення?

  Додаткові послуги
  • 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 30 хв 300 грн
  • 200 грн

  Подарункові сертифікати

  Потрібно привітати близьких? Або побалувати себе?
  Кращий подарунок на будь-яке свято для ваших рідних і близьких!
  Дізнатись більше