Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Що ж таке енергетичний масаж та для чого він потрібен?

Зміст:

Енергетичний масаж – це спеціальна практика, яка допомагає відновити гармонію духовного та психічного стану людини. Давно доведено, що усе наше тіло – це ерогенна зона

ЧОМУ ЕНЕРГЕТИКА ТАКА ВАЖЛИВА В НАШОМУ ЖИТТІ?

Усі масажі базуються перш за все на контакті між майстром масажу та клієнтом. Тому дуже важливо щоб масаж було зроблено майстром протилежної статі до вашої. Через контакт рук та тіла людини передається любов, доброта, тепло, а також пробуджуються внутрішні відчуття спокою, гармонії та життєвого балансу, які допомагають краще пізнати себе. Під час енергетичної практики створюється потужний потік емоцій та переживань, які мають позитивну дію на організм, а саме служить профілактикою та лікуванням хворіб.

Нашим тілом блукають потоки енергії, перетікаючи з однієї енергетичної точки в іншу. Нерідко трапляється, що в деяких місцях енергетичних каналів виникають блокади, які не дають подальшому проходженню важливої життєвої енергії. Звідси виникають хвороби і поганий стан здоров’я. Масаж допомагає розблокувати важкі місця, повернувши силу організму і пожвавивши потік енергії по всьому тілу. Завдяки енергетичним вібраціям, що походить із інших енергетичних тел ми здатні відчувати і відчувати невідчутне. У тантричному масажі є ще одна дуже важлива складова – духовна. Завдяки цьому в організмі людини нормалізуються усі процеси – покращується кровообіг, пришвидшуються обмінні процеси, поліпшується робота серцево-судинної системи.