Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Баночний масаж Ці Сью Тон – шлях з Китаю

Зміст:

Масаж баночний (вакуумний) є загальновизнаним засобом боротьби з різними захворюваннями. Ще здавна помітили його позитивний вплив на імунітет, тому дуже часто призначали для покращення його роботи. Цей масаж виконується в Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк за допомогою спеціальних банок, які у визначеному порядку розташовуються на тілі. Ця процедура є абсолютно безболісною, але дуже ефективною для багатьох систем організму. Баночний масаж – один з найкращих способів оздоровлення організму шляхом без використання медикаментів чи інших засобів, адже по суті він дозволяє запустити організм на повну і зробити його міцнішим, витривалішим та здоровішим.

Особливості баночного (вакуумного) масажу:

  • Стимулює роботу імунної системи
  • Розширює капіляри
  • Є ефективним засобом боротьби з целюлітом
  • Допомагає боротися з захворюваннями верхніх дихальних шляхів
  • Покращує роботу внутрішніх органів
  • Позбавляє від болю у м’язах, суглобах
  • Покращує роботу опорно-рухового апарату
  • Покращує лімфовідтік

Масаж може бути не лише розслаблюючим, але й лікувальним. Найкращий спосіб у цьому переконатися – відвідати баночний масаж у Студії
масажного мистецтва Наталії Безвуляк і відчути його дію на собі.

Банки багато століть поспіль використовували як лікувальний засіб. Особливо часто – для лікування дихальної системи. Пізніше стали помічати їх позитивний вплив на інші системи і зараз їх використовують з урахуванням комплексного підходу.

ЯК РОБИТЬСЯ БАНОЧНИЙ ВАКУУМНИЙ МАСАЖ?

Принцип роботи банок нескладний – їх розташовують на тілі так, щоб утворився вакуум і тримають протягом певного часу. Внаслідок цього всі
негативні і шкідливі речовини ніби піднімаються до поверхні шкіри та виводяться через неї. До того ж, банки є своєрідним подразником для організму – вони стимулюють імунітет і змушують наше тіло виробляти більшу кількість гормонів та речовин, спрямованих на підвищення опорної функції організму.

ВПЛИВ ВАКУУМНОГО МАСАЖУ НА ТІЛО ОРГАНІЗМУ

Під час баночного масажу розширюються капіляри і покращується лімфовідтік. Це необхідно для того, щоб капіляри не закупорювалися, і всі шкідливі речовини виштовхувалися назовні. Що інтенсивніше працює організм, то менше негативних речовин у ньому залишається і вони не завдають шкоди тілу людини.

Дуже часто баночний масаж використовують як антицелюлітний засіб – їх ставлять на проблемні ділянки і від цього целюліт швидше розсмоктується, зникає апельсинова шкірка і загалом шкіра стає гладкою і пружною. Оскільки баночний масаж – це все-таки масаж, то для того, щоб зняти напругу і розслабитися, тіло людини спочатку розігрівається, а потім
розслабляється легкими масажними рухами із застосуванням масажних олій.

Для того, щоб ефект від масажу був тривалим і ефективним, необхідно правильно подбати про себе після сеансу: бажано відпочити і не перенапружуватися як мінімум вдень виконання масажу, не вживати нічого, що може розширювати судини, подбати про те, щоб тіло не переохолоджувалось і не перегрівалося, бажано уникати в перші дні сильних фізичних навантажень і дозволити собі відпочити. Особливо актуальним баночний масаж є в міжсезоння та холодну пору року – саме тоді, коли бракує вітамінів, сонячного світла, змінюються погодні умови і ми стаємо чутливішими до всього. Можна і треба загартовуватись і оздоровлюватись різними способами, а вакуумний масаж у Студії масажного мистецтва стане чудовим способом закріпити результат.