Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Класичний масаж спини

Зміст:

Класичний масаж спини є базовим для багатьох інших видів масажу і основою масажної майстерності. Його дуже часто обирають для того, щоб відпочити, розслабитися і позбутися втоми. Поряд з цим, він володіє сильним оздоровчим ефектом, і має неймовірний вплив на тіло людини. Завдяки різним прийомам цей масаж легко пристосувати до індивідуальних потреб клієнта. Майстри Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк зможуть провести ідеальний класичний масаж спини, враховуючи стан вашого здоров’я, вік та побажання – щоб він був якомога ефективнішим саме для вас.

Особливості класичного масажу спини

 • Є основою багатьох масажних технік.
 • Виконується з оздоровчою метою.
 • Рекомендований при захворюваннях опорно-рухового апарату.
 • Дозволяє зменшити больові відчуття.
 • Виконується з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

Показання для виконання класичного масажу:

 • Емоційна та фізична втома.
 • Покращення кровообігу.
 • Зміцнення суглобів та зв’язок.
 • Набряки та больові відчуття.
 • Відновлення травмованих тканин.
 • Підвищення працездатності м’язів.

Класичний масаж спини є одним з найефективніших лікувальних масажів. Здавна його використовували як засіб лікування опорно-рухового апарату та спосіб загального оздоровлення організму. Батьківщиною сучасного класичного масажу є Швеція. Його засновником вважають Пера Генріка Лінга, який зміг науково довести практичну значимість масажу та розробив комплекс вправ, спрямованих на підтримку опорно- рухового апарату. У той час його відкриття було революційним, адже до середини ХІХ століття у Західному світі масаж вважався непотрібною процедурою. Та що більше масаж застосовували на практиці, тим більше переконувалися в його ефективності. На початку ХХ століття науковці вже поділяли дію масажу на механічну, нейрорефлекторну, гуморальну, психологічну.

ВПЛИВ КЛАСИЧНОГО МАСАЖУ НА ТІЛО ЛЮДИНИ

Основне поле діяльності масажиста – усунення проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. І основна увага приділяється власне механічному впливу на тіло людини. Завдяки тертю і розтиранню пришвидшуються обмінні процеси в організмі, покращується крово- і лімфообіг, шкіра насичується киснем, розминаються суглоби. Класичний масаж спини є ефективним засобом для усунення болю та дискомфорту.

Одним з найяскравіших і найменш науково досліджених є психологічний ефект від масажу. Завдяки йому покращується настрій, самопочуття, з’являється відчуття легкості. Психологи стверджують, що масаж, як жоден інший засіб, дозволяє нам максимально розслабитися і відпочити саме емоційно. З цим тісно пов’язана нейрорефлекторна дія класичного масажу – коли людині комфортно, нервова система перебуває в стані спокою, вона надсилає імпульси до головного мозку, сигналізуючи про безпеку і оптимальну роботу. І звісно, така атмосфера сприятлива для виділення в організм «позитивних» гормонів – окситоцину і допаміну. Саме вони відповідають за відчуття щастя на фізичному рівні.

Класичний масаж спини є необхідним всім, хто живе і працює у великому місті, як Львів, людям із сидячим чи малорухливим способом життя, тим, хто перебуває у постійному стресі і багато працює. Він може полегшити життя людям із захворюваннями спини, болями чи нещодавніми травмами. Та цей масаж, як жоден інший, потребує комплексного індивідуального підходу – тому майстри Студії масажного мистецтва врахують всі чинники для того, щоб провести найкращий масаж у Львові.