Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Медовий масаж спини

Зміст:

Медовий масаж набув свого поширення здебільшого серед жінок, бо він є чудовим антицелюлітним засобом. Воно й не дивно, адже мед володіє багатьма корисними властивостями. Та дуже рідко хтось згадує про те, що такий масаж є дуже корисним для всього організму. Медовий масаж сприяє виведенню
токсинів з організму, пришвидшує кровообіг та підвищує еластичність шкіри.

Медовий масаж використовують як частину антицелюлітного комплексу і він неодноразово довів свою ефективність. У Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк ви зможете не лише схуднути з задоволенням, але й отримати необхідний заряд вітамінів та мінералів.

Особливості медового масажу:

  • Очищує організм від впливу токсичних речовин;
  • Сприяє схудненню та розщепленню целюліту;
  • Робить шкіру гладкою та шовковистою;
  • Виконує роль сорбенту в організмі;
  • Насичує шкіру вітамінами та поживними речовинами;
  • Володіє миттєвим ефектом;
  • Є інтенсивним масажем, що сприяє покращенню кровообігу та володіє лімфодренажним ефектом;
  • Розслаблює та дає відчуття комфорту.

Медовий масаж – один з найприємніших способів боротьби з целюлітом, який тонізує шкіру, робить її приємною на дотик та шовковистою. Корисні властивості меду не є ні для кого секретом, але зазвичай говорять про його споживання в їжу, а не нанесення на тіло. Зараз медовий масаж стає все популярнішим, адже багато людей встигли переконатися в його ефективності.

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ МЕДОВОГО МАСАЖУ

Техніка проведення медового масажу зовсім не схожа на інші масажі. Цей масаж дуже інтенсивний, він в прямому сенсі спрямований на те, щоб розбивати целюліт та жирові відкладення. Для того, щоб такий масаж не став стресом для організму, рекомендують спершу розігріти тіло – зазвичай розігріваючим масажем. Після цього мед плавними рухами втирається в тіло, завдяки чому всі токсини і шкідливі речовини виводяться на поверхню шкіри. Від активних рухів може виникати відчуття печіння в ділянці проведення масажу, але воно цього варте, адже ефект від медового масажу буде миттєвим.

Слід пам’ятати, що сам масаж не здатен врятувати від жирових відкладень. Потрібно постійно працювати над собою, дбати про здоровий спосіб життя, правильне харчування та не забувати про спорт. Медовий масаж покликаний скоригувати фігуру, зробити тіло більш пружним і здоровим, але він не зможе кардинально змінити ситуацію, якщо не працювати комплексно. Крім того, для того, щоб побачити результат і втримати його на сталій позиції, потрібно пройти мінімум 12 сеансів масажу, і тоді ви зможете оцінити його дію в повній мірі. Тільки в Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк у Львові ви зможете відчути справжній антицелюлітний медовий масаж на власному тілі, пересвідчитися в його ефективності, провести час із користю для здоров’я та спробувати щось нове.