Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
07.07.2021

Як позбутися «вушок» на стегнах? Ефективні методи

Зміст:

Проблема «вушок» на стегнах завжди буде актуальною для дівчат та жінок. З одного боку, вона не хвилює вас якимись болісними відчуттями чи дискомфортом, але в той же час вона стає помітною, коли ви оголюєте стегна. Якщо вчасно не звернути на це уваги, вушка можуть поставити хрест на ваших бажаннях носити привабливі сукні та купальники, які, ясна річ, залишать ноги відкритими. Невже все втрачено? Ні, це не так, і зараз ми продемонструємо вам три дієвих методи видалення «вушок» на стегнах.

Будьте активними та займайтеся спортом

Целюліт, зайва вага і ті самі «вушка» з’являються у людей, які ведуть здебільшого пасивний спосіб життя. У них багато сидячої роботи, вони пересуваються від офісу до квартири, іноді додаючи сюди походи в магазин за продуктами. Почніть з малого. Якщо ваше місце роботи (офіс, компанія, ресторан чи щось інше) знаходиться не дуже далеко від дому, почніть ходити пішки. Після цього, коли організм пристосується до такого невеличкого навантаження, додайте сюди біг та силові навантаження. Бігайте ввечері, щоб створювати дефіцит енергії та прискорити процес, а тренування в залі допоможуть підтримати тонус і дадуть більший запас енергії.

Відвідайте масажний курс

Це дуже дієвий метод видалення «вушок» на стегнах. Для цього добре підійде два типи процедури: медовий та моделюючий масаж. Вони не тільки допоможуть усунути дефекти на тілі, але й наповнять енергією все тіло. Обов’язково проконсультуйтеся з майстром, який складе для вас окремий курс. Зазвичай, один сеанс триває від двадцяти хвилин до години, тому це не забере багато вашого часу.

Скорегуйте свій раціон харчування

У вас, напевно, бували моменти, коли вам дуже хотілося солодкого, і ви, не втрималися та з’їли кілька смачних цукерок або хрустке печиво. Якщо такі ситуації повторюються регулярно, це може призвести лише до погіршення вашої форми та, як один з наслідків – виникнення «вушок» на стегнах. І найкращим рішенням тут буде зміна ваших звичок у харчуванні. Виконуйте три простих принципи, на яких базуватиметься ваш раціон, а саме:

Обирайте якісні джерела вуглеводів та контролюйте їхню кількість. Вівсянка, гречка та рис чудово підійдуть.
Робіть акцент на продуктах тваринного походження, які стануть джерелом білку для організму. Риба, філе курятини або індички, яловичина або телятина, а також яйця створюватимуть різноманіття для вас. Запікайте м’ясо у духовці або готуйте на пару, адже смажені страви – це зовсім не те, що потрібно вам на дієті.
Доповнюйте раціон якісними джерелами жирів. Жири особливо важливі для жіночого організму, тому про них не варто забувати. Це можуть бути горіхи, авокадо, нежирні сири, оливкова олія (як заправка для салатів) та жири з риби та м’яса. Регулюйте їхню кількість та змінюйте продукти час від часу.
Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб позбутися «вушок» на стегнах. Вам варто лише поставити перед собою чітку мету та йти до неї. Не напружуйтесь і не робіть все через силу, адже це може лише похитнути вашу психіку. Сконцентруйтесь на фінальному результаті та слідкуйте за зміною форми. Нехай щастить!