Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
14.09.2019

Масаж при защемленні сідничного нерву. Позбувайтеся проблем легко!

Зміст:

Защемлення сідничного нерву – досить поширена проблема серед населення. Люди страждають від постійного дискомфорту, а ті, хто не зміг вчасно звернутися до лікаря, вимушені довго та болісно проходити курс лікування. Цю проблему не варто ігнорувати, адже сідничний нерв – найбільший у нашому організмі, і саме від нього у тілі розходяться всі нервові закінчення. Не варто ігнорувати проблему, тому що наслідки можуть бути значно гіршими, ніж це можна уявити. Тому, якщо ви виявили в себе цей недуг, варто одразу ж почати лікування, і найбільш дієвим способом стане масаж при защемленні сідничного нерву. Про особливості цієї процедури ми розповімо у цьому матеріалі.

У чому причина защемлення?

Перш за все варто зрозуміти як з’явилася ця проблема. Найбільш поширеними причинами можуть бути переохолодження, постійна сидяча робота, вагітність, ожиріння або важкі фізичні навантаження. Ваші м’язи відчувають дискомфорт від пасивності, перенавантажень або тиску у випадку надлишкової ваги. Основна роль масажу в цій ситуації – «оживити» м’язи, наповнити їх енергією та усунути дискомфорт. Методика масажу при защемленні сідничного нерву

Перед проведенням основної процедури варто зробити розслаблюючий масаж. Це може бути медовий масаж, де у теплий мед додається спирт, після чого ця субстанція наноситься на тіло пацієнта та відбувається процес масажування. Ви втираєте мед у конкретну ділянку тіла, після чого робите легкі ляпаси долонями.

Після цього проводиться основна процедура. Тут майстер самостійно обирає техніку виконання масажу в залежності від складності та ступеню вашої хвороби. Найчастіше застосовують точковий масаж, який діє на окремі ділянки м’язів та прискорює кровообіг. Варто також зазначити масаж при запаленні сідничного нерву. Його варто робити лише у особливих випадках та паралельно приймати призначені лікарем препарати. Але якщо ви не хочете довести справу до критичного стану, варто почати масажну терапію одразу, коли ви відчули дискомфорт.

Працюйте з перевіреними майстрами
Ми не рекомендуємо вам робити масаж при защемленні сідничного нерву в некваліфікованих спеціалістів. Майстер повинен чітко зрозуміти, на якій стадії знаходиться хвороба та на основі цього сформувати курс з кількістю відвідувань та тривалістю сеансів. Не чекайте – подбайте про себе та звільніться від проблем!