Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Спортивний масаж

Зміст:

Особливості спортивного масажу

Іноді масаж необхідний нам не тільки для того, щоб розслабитися чи оздоровитися, але й для відновлення організму після важких фізичних навантажень. Існує окремий вид масажу – спортивний, і виконують його у Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк. Найкраще спортивний масаж підходить для тих, хто активно займається спортом і потребує розслаблення м’язів, які багато і постійно працюють або для тих, кому необхідне відновлення після травм. Залежно від того, які цілі ви переслідуєте, цей масаж може допомогти розслабитися, бути тонізуючим або підсилити дію фізичних вправ. Якщо вести активний спосіб життя і при цьому відвідувати спортивний масаж, то відмінне самопочуття і чудова форма вам гарантовані.

Особливості спортивного масажу:

  • Виконується для відновлення оптимальної роботи організму
  • Часто застосовується як система поновлення після травм
    Підходить для людей, які займаються спортом і ведуть активний спосіб життя
  • Є доволі інтенсивним і допомагає закріпити бажаний результат
  • Дозволяє легко впоратися з наслідками важких фізичних навантажень
  • Сприяє розслабленню м’язів і їх відпочинку
  • Зосереджується увага на найбільш пошкоджених/слабких ділянках
  • Сприяє як фізичному, так і моральному розслабленню

Спортивний масаж – незамінна процедура для кожного, хто веде активний спосіб життя. В першу чергу, він призначений для тих людей, які постійно займаються спортом. Не всі знають, але під час фізичних навантажень ми не лише зміцнюємо тіло, але й можемо пошкодити м’язові волокна, які занадто сильно напружуються. Особливо це небезпечно тоді, коли людина займається важкими видами спорту. У цьому випадку негативний вплив не організм треба якось компенсувати, найкраще і найзручніше робити це за допомогою масажу.

КОМУ ПІДХОДИТЬ СПОРТИВНИЙ МАСАЖ?

Спортивний масаж дозволяє розслабитися і відпочити після навантажень, а отже – покращує наше самопочуття. До того ж, дуже часто трапляється, що люди травмуються під час занять, період реабілітації може бути складним і тривалим. Масаж може зменшити больові відчуття і прискорити процес одужання.

Але спортсмени – не єдина категорія людей, якій підійде цей масаж. Навантаження – це не лише заняття в спортивному залі. Це ще й тривалі подорожі, носіння багажу, переїзди, фізична праця тощо. Так само, як і під час занять спортом, наші м’язи втомлюються і потребують відпочинку.

Методика проведення медового масажу

Спортивний масаж дуже інтенсивний. Він виконується швидко, щоб сильно розігріти м’язи, а потім розслабити їх. Тому окрім відновлення, спортивний масаж виконує ще й тонізуючу дію, бадьорить і надає сил. А ще спортивний масаж позбавляє больових відчуттів у м’язах – ми можемо не помічати легкого поколювання, ниття чи болю, але це не означає, що їх нема. Біль – це сигнал про те, що щось негаразд і від нього потрібно позбуватися.

Тому після важкого і насиченого дня не може бути нічого кращого, ніж спортивний масаж. Він збадьорить, надасть сил і енергії, а майстри Студії масажного мистецтва завдяки індивідуальному підходу до клієнтів зможуть зробити масаж якомога ефективнішим.