Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Дитячий масаж

Зміст:

Поява у вашому житті нової людини це не лише свято, але і обов’язок. Частіше за все батьки піклуються про здоров’я малюка більше, ніж за своє власне. Масаж для дітей це прекрасний варіант профілактики різних захворювань, або безболісного їх лікування.

Позитивну дію лікувального масажу доведено вже давно і сучасна медицина це вже неодноразово підтвердила. Ця процедура корисна, та навіть необхідна малюкам у перший рік їхнього життя, і на далі. Адже, дитинка вчиться правильно тримати голівку, рухатись, сидіти, ходити, бігати та і в загальному рухатись. Саме тому буде корисно займатися не лише гімнастикою та різними фізичними вправами, а й пройти один або декілька курсів масажу.

Якщо ви хочете зробити масаж для дітей у Львові то запрошуємо вас у масажний салон Наталії Бевзуляк. Наші спеціалісти мають сертифікати, які підтверджують їхні знання та досвід.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ МАСАЖ ДЛЯ ДІТЕЙ У ЛЬВОВІ?

І це далеко не весь перелік від чого допомагає масаж діткам. Як правило, використовується він в профілактичних цілях, але все частіше можна спостерігати і безпосередньо лікувальні особливості процедури. Ще одна перевага дитячого масажу – при дотиках у малюка виробляються хімічні речовини які регулюють його фізіологічний розвиток.

Тому, якщо ви хочете щоб ваша дитина розвивалась правильно та росла здоровою – вам необхідно подумати про це вже зараз. В інших випадках, буде навіть корисно відвести дитину до нашого центру на дану процедуру. Наші фахівці легко знаходять спільну мову з малюками, мають бережне відношення до них, піклуються, щоб під час сеансу не виникало дискомфорту. І ви завжди можете бути присутні і контролювати процес.

Коли майстер виконає професійно цю процедуру , ви відразу помітите позитивні зміни в організмі дитини, в нього підвищиться настрій та загальне самопочуття. Ціни на дитячий масажв нашому салоні вас приємно здивують, а також відношення фахівців та і сама процедура, яка проводиться згідно усіх найголовніших правил та рекомендацій.