Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Вода – це наше здоров’я та життя

Зміст:

70% організму людини складається саме із води, отже це найбільш необхідний елемент для життя та хорошої роботи усіх органів. І ми повинні знати про воду усе. Ми підготували для вас декілька цікавих фактів та корисних порад:

 1. Вчені рекомендують випивати склянку свіжої, чистої води кімнатної температури вранці натщесерце та ввечері перед сном. Можна додати трохи лимона та меду
 2. Випивати від 5 до 8 склянок води в день. Вода є життєвонеобхідною, так само як і повітря, тому потрібно тримати рівень води в організмі у нормі.
 3. Не пити воду під час їжі, але за півгодини до або через 2-3 години після їжі, щоб не порушувати процесу травлення, розбавляючи шлунковий сік.
 4. Пити воду маленькими ковтками, а не залпом.
 5. Людина може обходитися без їжі 30 діб і лише менше тижня без води.
 6. Вода допомагає понизити можливість серцевого нападу. Після проведення чергових досліджень вчені зробили висновок , що люди , які вживають близько 6 склянок води щодня , менше перебувають під ризиком серцевого удару на відміну від тих людей , які випивають всього 2 склянки
 7. Вживання кофеїну та алкоголю призводить до обезводнення . На кожну випиту чашку кави або порцію алкоголю треба випити додатково склянку води.
 8. 2% скорочення рівня води в тілі може призвести до 20%-го зменшення розумових і фізичних показників.
 9. Як стверджують фахівці, досить випити дві склянки чистої води щоб подолати депресію і втому.
 10. Приблизно 70% Землі вкрито водою. Але тільки 1% з цієї води придатний для пиття.
 11. На нашій планеті вода це основа життя. Всі живі істоти і рослини складаються з води: тварини – на 75%, риби – на 75%,медузи – на 99%, картопля – на 76%, яблука – на 85%, помідори- на 90%, огірки – на 95%.

Вода — важливе джерело життя на нашій планеті, запорука здоров’я та довголіття кожної живої істоти, символ чистоти, мудрості і родючості. Вона творить справжні дива, позбавляючи людський організм від недуг, очищаючи та омолоджуючи його.