Львів, Львівська область, 79005 вул.
Руданського 3а
04.08.2021

Єгипетський масаж

Зміст:

Єгипетський масаж це один з тих масажів, які вдосконалювалися протягом тривалого часу і сьогодні ввібрали в себе дуже багато вмінь різних поколінь. Цей масаж добре впорається і з розслабленням, і з задоволенням, адже є комплексним і передбачає вплив на різні системи організму одночасно. У Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк його виконують по-особливому, адже цієї техніки майстрів студії навчав єгиптянин, який досконало володіє технікою цього масажу.

Особливості єгипетського масажу

  • Володіє релакс ефектом
  • Належить до масляних масажів, підбір масел відбувається з огляду на індивідуальні потреби клієнта
  • Дозволяє опрацювати глибокі ділянки тіла
  • Покращує кровообіг і лімфообіг
  • Сприяє худненню
  • Дозволяє вивести токсини з організму
  • Позбавляє болю в спині
  • Покращує зовнішній стан шкіри людини
  • Виконується на все тіло або окремо на обличчя

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ ЄГИПЕТСЬКОГО МАСАЖУ

Якщо у вас виникає бажання побалувати себе екзотичними масажами, єгипетський масаж у Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк може стати чудовим способом розслабитися. Цей масаж унікальний, в першу чергу, своїми цілющими властивостями. Протягом одного сеансу ви можете значно покращити стан організму і зарядитися новими силами.

Єгипетський масаж виконується із застосуванням великої кількості ефірних масел, які підбираються індивідуально і позитивно впливають на весь організм. За рахунок того, що це масляний масаж, він дуже приємний для тіла, а рухи масажиста будуть дуже плавними і легкими. Це дозволяє максимально розслабитися і відпочити.

Вплив єгипетського масажу на організм людини

Порівняно з іншими масажами, єгипетський є глибоким  і багатоаспектним. В процесі опрацьовуються найглибші м’язи і ділянки організму, він стимулює роботу внутрішніх органів та перезапускає їх. Такий масаж перезапускає імунну систему і змушує її працювати значно ефективніше.

За рахунок унікальної техніки єгипетський масаж сприяє схудненню, адже володіє сильним лімфодренажним ефектом, він ефективно бореться з целюлітом і допомагає скоригувати фігуру. Також він дозволяє опрацювати опорно-руховий апарат, позбавити болю в спині і нормалізувати роботу хребта. Це важливо для тих, хто веде сидячий спосіб життя  і не має змоги приділяти достатньо уваги фізичним навантаженням. Для шкіри людини такий масаж діє як комплекс спа-процедур – він робить її еластичною і пружною, надає здорового кольору та сили. Він покращує кровообіг,  а отже – сприяє всьому організму.

Єгипетський масаж у Львові – це справжня знахідка, адже він унікальний за своїми властивостями. Майстри Студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк проведуть єгипетський масаж на найвищому рівні і зроблять  все для того, щоб ви почувалися після нього якнайкраще.