SPA-послуги

Безкоштовний масаж
на день народження

ЛЮБІ НАШІ ГОСТІ ТА КЛІЄНТИ!

Якщо у Вас  день народження – Ви маєте гарну
нагоду скористатися подарунком
від Студії Deluxe by Bezvuliak,
і обрати для себе безкоштовно до будь-якої процедури:

1) Тайський масаж шиї та голови
2) Фут масаж

Зараз, спа процедури дуже популярні не тільки серед жінок, а й у чоловіків. Проте, які саме з них приносять найбільшу користь, а від яких бажано утриматись – мало хто знає. Часто буває, що приходячи до салону, вам дуже легко розгубитись, адже пропонують нам безліч різних процедур та комплексів для тіла.

Вода – це головний інгрідієнт в спа, вона використовується майже під час кожного сеансу, починаючи від обгортання і закінчуючи термальними ваннами. Адже, у перекладі «спа» означає «здоров’я з допомогою води». Всі такі процедури направлені на те, щоб зробити ваше тіло гарним, звільнити організм від шлаків та токсинів, та налагодити процес обміну речовин і кровообігу.

Ми завжди маємо виглядати на всі сто, тому варто задуматись, щодо вибору певної процедури. Спа допоможе вам у боротьбі з целюлітом та зайвою вагою, а це актуально у будь-яку пору року. Ви зможете повністю очистити не лише свій організм, а й розум. Шкіра почне дихати вільно, насититься киснем, внаслідок чого вона поверне свій здоровий колір. А вже з часом, почнуть зникати й перші прояви старіння. Під час сеансу ви зможете розслабитись, звільнити свої думки від всіх проблем та негативу, який накопичився у вас протягом довгого періоду. Ви забудете абсолютно про все і поринете у чарівний світ спа.

Ефект від спа процедур

Спа салон Львова Deluxe by Bezvuliak  має лише дипломованих та найкращих спеціалістів, майстрів свого діла. Ми маємо позитивні відгуки наших клієнтів, адже піклуємося про кожного з вас. Тому ефект від наших процедур ви помічаєте відразу. Варто наголосити, що ефект від спа процедур ви відчуваєте комплексно, а не окремо на якихось ділянках тіла чи органах. За один сеанс ви можете вирішити декілька своїх проблем. Це і омолодження і поліпшення стану шкіри та всього організму.

Після того як ви спробуєте декілька різних процедур ви остаточно визначитесь, що найбільше вам підходить і що приносить більше якісного ефекту. Наші спеціалісти завжди раді допомогти вам у цьому питанні. Ми гарантуємо вам, з кожною процедурою ви будете відчувати все більше позитивних змін у вашому організмі. У вас поліпшиться настрій та самопочуття. Колір шкіри стане здоровим, а втома зникне відразу. Ціни у нашому спа салоні вас приємно здивують і ви станете нашим постійним клієнтом.

Запис онлайн